Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Švédsko opět válí: Chce zavést pauzy na sex v pracovní době!

Zdroj: facebook/Natalia Mindru
Radní švédského městečka Overtornea přišel opravdu s kuriózním nápadem. Chce navrhnout, aby si lidé během pracovní doby mohli odskočit na hodinku domů a užít si sex se svým partnerem. Tento nápad má bojovat s malou porodností a také utužovat partnerské vztahy. Uvítali byste i u nás takovou sexuální hodinku během pracovní doby?

Dvaačtyřicetiletý radní Per-Erika Muskos má evidentně smysl pro lidské potřeby a velké sociální cítění. Je si vědom toho, že lidé často zůstávají v práci dlouho, a když se vrátí večer domů, bývají unavení a pomyšlení na sex rozhodně nemají

Proto se rozhodl, že chce s tímto problémem něco učinit. Minulý týden prezentoval radě města svůj převratný nápad. Pracující lidé by podle jeho názoru měli mít během pracovní doby pauzu na sex. A samozřejmě, že si tento nápad dokázal okamžitě zdůvodnit.

Švédsko se údajně v posledních letech potýká s malou porodností. A to právě z toho důvodu, že lidé jsou velmi zaneprázdnění prací. Tato pauza by také měla utužovat partnerské vztahy.

"Sex je v mnoha dlouhodobých vztazích vzácným zbožím. Každodenní život je stresující, navíc jsou doma děti. Tohle by mohlo být pro páry příležitostí, jak mít čas jen pro sebe," tvrdí Muskos.

U jeho kolegů tento nápad vyvolává rozporuplné reakce. Jedni se tomu smějí, druzí si nejsou jisti, zda to radní myslí vážně, nebo si s z nich jen vystřelil Muskos se nechal slyšet, že se o žádný nejapný vtip nejedná a rozhodně by si moc přál, aby tento návrh vyšel v platnost.

Související články

Další články