Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Svědek nehody dívek, které streamovaly svoji smrt, promluvil: Skoro mi zabily těhotnou partnerku a její dceru

Hrozná tragédie!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Nehoda dvou mladých dívek, které streamovaly svoji smrt, doslova paralyzovala Česko. Všichni se ptají, jestli se tomu dalo nějak předejít, a jsou zděšeni z obrovské tragédie. Další zároveň dodávají, že bylo neskutečným štěstím, že dívky nesmetly ze silnice nikoho dalšího a nezavinily smrt cizích lidí. Jenomže nyní promluvil svědek nehody, který se k dívkám dostal téměř okamžitě, a hovoří o tom, že dívky téměř vrazily do jeho těhotné přítelkyně a její dcery.

Video, na kterém streamovaly dvě mladé dívky a přitom jely velmi vysokou rychlostí a nakonec narazily do protihlukové stěny u autobusové zastávky, šokovalo celé Česko. Lidé se rozdělují hned na několik skupin.

Jedni soucítí s rodinou a ani v nejhorším snu si nedokáží představit, že by jejich dítě zemřelo za volantem kvůli takové nepozornosti. Druzí jsou naprosto bezkompromisní a dívky okamžitě odsoudili s tím, že si smrt zasloužily, protože takové chování na silnicích je naprosto neomluvitelné.

A pak se najdou ti, kteří jen v tichosti téměř mlčí a děkují za to, že dívky nezavinily smrt někoho dalšího. Jenomže nikdo netušil, jak málo chybělo a mohl přijít o život někdo další. Svědek nehody, jistý Jan V., se dostal k dívkám téměř okamžitě po jejich nárazu.

Promluvil pro server Blesk.cz a z jeho slov doslova mrazí. „U holek jsem byl jako první. Volali jsme sanitku a snažili se jim pomoci, jak to šlo,“ popisuje okamžiky, na které patrně nikdy nezapomene.

„Nebyl to vůbec hezký pohled. My jsme zastavili na čůrání asi o tři minuty dříve a o 50 metrů dál. Moje těhotná partnerka s dvouletou dcerkou dřepěly zrovna ve chvíli nárazu pod svodidly ve křoví. Za nimi bylo hned naše auto a já stál za ním,“ popisuje vyhrocenou situaci.

Svědek je toho názoru, že chybělo opravdu málo a tragédie mohla nabrat mnohem větších rozměrů. „Kdyby to holkám ustřelilo o desetinu vteřiny později, mohla se stát hrozná katastrofa. Mohli to odnést nevinní lidé a z řidičky mohl být trojnásobný vrah, jelikož i život mého nenarozeného syna by se v tu chvíli počítal,“ říká šokovaný muž.

Podle jeho slov byla na místě nehody sanitka do pěti minut a vrtulník hned za nimi. Doteď se ale nemůže vzpamatovat z obrázku, který se mu naskytl. „Včera mi z toho bylo blbě. Ještě teď to mám před sebou, a to nemusím ani zavírat oči.“

Související články

Další články