Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Své dceři vnucoval rasismus a nechal ji mlátit pálkou do polštáře: Policie ho obvinila!

Holčička musela mlátit do polštáře.
Na videu, které se objevilo na Facebooku, navádí otec svou malou holčičku, aby zmlátila polštář baseballovou pálkou. Otec přiměl dceru, aby si představovala, že polštář je islámského vyznání nebo třeba cikán. Holčička tuto představu přijala za svou a polštář zvalchovala pálkou.

Na začátku srpna se na sociálních sítích začalo šířit znepokojivé video. Otec nutí svou malou dceru, aby bušila do polštáře baseballovou pálkou. Polštář je podle tatínka muslim nebo cikán. Po této představě holčička neváhala a vypustila svůj vztek prostřednictvím baseballové pálky. Holčička je poté, co dokončí svůj výlev, tázána: „Co je polštář?“ Holčička bez váhání odpoví, že cikán. Poté je pod nátlakem otce tázána ještě několikrát a z úst malé dívenky je nakonec vyřčena věta: „Cikáni jsou zm*di!“

Otec je momentálně v hledáčku policie. Je podezřelý z podněcování nenávisti vůči skupině osob, k omezování jejich práv a svobod. Navíc je podezřelý z ohrožování výchovy dítěte.

Sedmadvacetiletý muž, který nutil svou dceru bít do polštáře, je vyšetřován na svobodě, ale hrozí mu až tři roky vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články