Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Svatební zvony ve StarDance: Porotce Kuneš požádá o ruku Kloubkovou!

Kuneš do toho chce s Kloubkovou praštit.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Svatba ve StarDance
Zazní během jednoho z živých přenosů letošní StarDance svatební fanfára? Novopečený porotce Václav Kuneš (43) už nechce být svobodný a Kristina Kloubková (41) se tak nejspíš brzy podruhé vdá. "Už jsme si to hezky naplánovali," říká Kuneš.

Václav Kuneš a Kristina Kloubková spolu chodí teprve rok. Moderátorka Televizních novin a novopečený porotce StarDance 2018 se ale znají už od dob studií.

Není proto divu, že za pouhé měsíce mezi nimi vzniklo ohromné pouto. Pohledný páreček už dokonce mluví o svatbě. "Kristina ode mě zatím prstýnek nenosí, ale už jsme o tom mluvili, i když konkrétně jsem se ještě nevyslovil," svěřil Kuneš deníku Aha!

"Určitě budeme někam posouvat vztah, ale teď dcera Kristiny začala chodit do první třídy a ono to má všechno svůj čas. My už jsme si to tak nějak hezky naplánovali. O všem krásně mluvíme a dojde na to," dodal porotce, jenž se netají tím, že na hvězdné tanečníky chce být spíš hodný, než je zbytečně deptat.

Tak uvidíme, zda zvládnou veselku uspořádat ještě do konce letošní StarDance. Kloubková už jednou vdaná byla, v roce 2007 si ji vzal Alan Bastien. Se zpěvákem má i dceru Jasmínu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy