Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Svatbogedon celebrit nekončí: Válkové už to klepe na pupek, tak se po 10 měsících randění vdala

Tohle je paní Boho. Už to klepe na pupek: Válková si po 10 měsících
randění vzala bubeníka a teď si říká paní Boho.
Další misska je od víkendu pod čepcem! Jitka Válková (23) si po deseti měsících vztahu vzala bubeníka Lukáše Boho (31), se kterým čeká dítě.

Seznámili se před deseti měsíci, v prosinci se jim má narodit první dítě, o víkendu si řekli ANO. Jitka Válková v tomhle vztahu očividně nelenila.

Svatba modelky a bubeníka proběhla v sobotu na Vysočině a pozvali na ni jen nejbližší přátele a rodinu. „Lukáš byl od prvního okamžiku pro mě ten pravý. Oba jsme si řekli, že chceme být spolu a nebráníme se miminku,“ řekla Jitka před časem pro iDnes.cz, otěhotnět se jí přitom podařilo jen několik měsíců poté, co začala randit s bubeníkem kapely Marka Ztraceného.

Svatbu se jí podařilo do poslední chvíle před světem utajit a o tom, že se vdala, informovala své fanoušky až na Facebooku, když si změnila příjmení na Boho.

Víkendovou veselkou se zařadila mezi další slavné nevěsty, které do toho od začátku července „potají“ praštily. Obzvlášť poslední týden se celebrity braly jak na běžícím pásu. V pondělí se vdala bývalá novácká moderátorka Michaela Ochotská, která si po několika odkladech svatby vzala tenistu Lukáše Rosola. V poněkud pompéznějším stylu do toho praštil i Rosolův kolega Tomáš Berdych, který po několika měsících od zasnoubení na Maledivách pojal za manželku modelku Ester Sátorovou. O víkendu se vdala i blonďatá modelka Renata Langmannová, která si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Novotného.

Mohlo by vás zajímat

Další články