Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Svatba Kardashian stála 100krát víc než cesta do vesmíru! A kolik jste za svatbu zaplatili vy?

Kim Kardashian s Kanyem Westem rozhodně nešetřili.
Zdroj: profimedia.cz

Že se pár Kim Kardashian (33) – Kanye West (36) rozhodl mít velkolepou svatbu není nic nového, ale že utratí takovou brutální částku, to jsme tedy nečekali. Jejich manželský slib je vyšel v přepočtu na 360 milionů korun!

Velkolepý obřad se odehrával na hradě ze 16. století Forte di Belvedere v italské Florencii. Den předtím popíjeli s rodinou a přáteli v zámečku, který jim zapůjčil sám návrhář Valentino. A aby toho nebylo málo, Kim s Kanyem měli na svatbě speciální personál, který byl oblečen do tematických kostýmů, jako například mušketýr či Marie Antoinetta.

Teď se novomanželé chystají strávit líbanky v irském pětihvězdičkovém hotelovém komplexu. Hotel je obklopený klidem a obsluhují tam pokojské v infantilních černobílých oblečcích, přesně takových, jaké my známe pouze z filmů.

A tato nádhera vyšla na 40 milionů dolarů.

Jen pro porovnání, za takovou částku byste si v klidu mohli zajet více než stokrát do vesmíru. Za předpokladu, že by jeden let vyšel na 3,5 milionu korun. Nebo by si za to mohlo 1800 párů udělat svatbu, která by stála 200 tisíc. Nebo nakrmit hladové černoušky v Africe.

Všechno lepší než to utratit za svatbu, když je manželství stejně statisticky odsouzeno k záhubě.

Související články

Další články