Podle všeho to vypadá na pořádnou veselku. Na svatbu bylo pozváno na dvě stě hostí a pozvánky byly již dávno rozeslány. Celou akci má na starosti totiž právě nevěsta. „Mně půjde za svědka dlouholetá kamarádka a Andrejovi dlouholetý kamarád. Dcera bude družička a syn družba a pomáhali také vybírat dort,“ svěřila se Babišová serveru iDnes.cz.

Nebudou chybět ani bílé šaty pro nevěstu a samozřejmě prstýnek s diamanty. Ovšem místo líbánek pár plánuje raději rodinnou dovolenou.

S nápadem stvrdit dlouholetý vztah manželským svazkem přišel bývalý vicepremiér sám. Pár se zná 25 let, z toho jsou spolu ve vztahu 23 let a vychovávají společně děti Vivien a Frederika. Monika si prý vždy přála svatbu, ale Andrej ji zpočátku vztahu zklamal, protože se ženit nechtěl. Později jeho nabídku prý odmítla, protože jej trestala za to, že započal svou politickou kariéru a ochudil je o klidný rodinný život. To si ale naštěstí Monika už rozmyslela a v červenci zažije Čapí hnízdo svatbu roku nebo možná dokonce svatbu desetiletí.