Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Svatba až po kariéře: Hrdlička si na svatbu s Plíškovou bude muset počkat!

Na svatbu není čas! Karolína má rozjetou kariéru!
+ Dalších 5 fotografií
Na konci léta požádal Michal Hrdlička (28) svou partnerku Karolínu Plíškovou (25) o ruku. Česká tenistka má ale momentálně nejvíce rozjetou kariéru, a tak by byla škoda to teď zahodit. Ani na svatbu si čas nenajde. Ale nějakou představu má.

„Takhle daleko ještě nejsme. Je to zatím pár měsíců, co jsme zasnoubení. Plánujeme to na příští rok, ale jestli se to povede, zatím není jisté. Mám toho opravdu hodně. Tím, že cestuju a mám hodně turnajů, tak se budeme muset přizpůsobit mému plánu,” uvedla Karolína pro "Super"https://­www.super.cz/531070-kdy-bude-veselka-zasnoubena-karolina-pliskova-promluvila-o-svatbe-s-michalem-hrdlickou.html.

Vypadá to, že veselka bude v Karolínině režii. „Když tam budou lidi, které máme rádi a kteří jsou nám blízcí, tak to může být v podstatě kdekoli. Je to o lidech a ne o místě,” řekl bývalý moderátor sportovních novin z Novy.

Karolína má ale o něco konkrétnější představu. Na svojí svatbě nechce žádná média. „Mám zatím takovou představu, že by to proběhlo v zahraničí. Nebudu úplně konkrétní. Už mám vybraných několik míst. Chtěli bychom to mít bez lidí a bez médií, a tak by zahraničí pro nás bylo asi lepší,” řekla Plíšková.

Mohlo by vás zajímat

Další články