Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Svatba Andreje a Moniky Babišových: Ochranka na kolech je nervózní z houbařů a vesničanů! Kdo nezvaný se dostal do Čapího hnízda?

+ Dalších 37 fotografií
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (62) si v sobotu na Čapím hnízdě vezme za manželku Moniku Babišovou (43). Celou svatbu provází přísné bezpečnostní podmínky. Je tu velká snaha, aby se do okolí Čapího hnízda nedostal nikdo nezvaný.

Přísné bezpečnostní podmínky! Andrej Babiš a Monika Babišová si nepřejí, aby se na svatbu dostali nezvaní hosté. Je proto logické, že Babišovi lidé důkladně prověřili nejen samotnou luxusní farmu, ale také okolí Čapího hnízda.

„Projíždí zde ochranka na kole. Tváří se jako cyklisté, ale pořád jezdí sem a tam. Jsou nervózní z každého houbaře v lese, aby to náhodou nebyl bulvární fotograf,“ hlásí náš zdroj z Čapího hnízda.

Monika Babišová by si přála, aby všechny fotky, které půjdou k novinářům, prošly autorizací. Ale bude to složité. Pořád je totiž ve hře možnost, že se na svatbu dostane nezvaný host a na veřejnost se dostanou fotky, které by se asi na veřejnost dostat neměly. Tak se necháme překvapit, jak celá veselka nakonec dopadne.

Související články

Další články