Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Švábi, smrad a bordel! Fotky z ubytovny na Královéhradecku ukazují, jak to vypadá, když se nepřizpůsobiví fakt nepřizpůsobí

Co po rodině na ubytovně zůstalo? Sirovodíkový smrad z vajec a
hnízdo švábů.
Zdroj: Petr Kalhous / Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Petr Kalhous z Hradce Králové provozuje ubytovnu, takže ho jen tak něco nerozhodí. Je to docela dobrý job, který nese slušné peníze, takže je třeba něco vydržet a po nájemnících občas trochu uklidit. Když ale pan Kalhous otevřel dveře do tohoto pokoje, málem to s ním seklo. A tak začal fotit, co mu tam rodina nepřizpůsobivých občanů nechala na památku. Nechutné fotky už samozřejmě lítají po Facebooku.

Je evidentní, že panu Kalhousovi trošku ruply nervy, a tak se rozhodl, že zničený pokoj nafotí a snímky dá na Facebook, aby každý viděl, jaké existence u něj na ubytovně občas bydlí.

Majitel ubytovny tvrdí, že tento binec na pokoji vyprodukovala rodina s malým miminkem, která odmítala platit nájem.

Ze sociálního a mravního hlediska na tuto rodinu pohlížíme jako na chudáky, kterým musíme pomáhat.

Když ale vidíme, že nespotřebují ani vajíčka, která pak doslova protékají ven z lednice, musíme si položit otázku, kde je chyba.

Někteří nepřizpůsobiví si totiž neuvědomují, že jsou nepřizpůsobiví. Cítí se naprosto v pohodě, žijí ze sociálních dávek a netuší, že by se přizpůsobovat mohli.

Žijí tak, jak se jim líbí a jak jsou zvyklí. Že tím ale omezují další lidi nebo že třeba panu Kalhousovi visí na nájmu, není pro takové lidi téma na diskuzi.

Majitel ubytovny nyní na Facebooku prská, že rodina dostala od státu zdarma kompletní výbavu pro miminko, kojenecké láhve i malou lednici a pak po nich zůstala jen hmyzí zoologická zahrada v podobě švábů.

Příště podobnou rodinu ale ubytuje znovu. Nikdo nemá na čele napsáno, že je nepřizpůsobivý a že nebude platit nájem. Na to majitelé nemovitosti přijdou až tehdy, když už je rodina nakvartýrovaná.

Kalhous tvrdí, že rodina u něj bydlela tři měsíce. Že dostávali příspěvek od státu na bydlení, ale k němu už žádné peníze nikdy nedoputovaly.

Redakce eXtra.cz majitele ubytovny Petra Kalhouse kontaktovala a čekáme na vyjádření a další podrobnosti.

Související články

Další články