Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Survivor 2024 a jeho hvězdné obsazení: Lvice Ornella, Ráchel z Love Islandu nebo drsný přítel Bezděkové

Letošní Survivor nabídne zajímavou podívanou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 25 fotografií
survivor

Nová řada Survivoru klepe na dveře. V nejdrsnější reality show čeká na soutěžící mnoho výzev. Bojovat budou muset s nedostatkem jídla, fyzickou náročností, počasím, ale především s vlastní hlavou. Na koho se mohou diváci u televizních obrazovek těšit? TV Nova poskytla redakci eXtra.cz exkluzivní informace o všech účastnících letošní řady. 

Survivor přichází se třetí sérií. Nejdrsnější česká reality show, kde budou soutěžící vystaveni náročným podmínkám, nepřetržitému hladu a tvrdé sociální hře, startuje již 27. února. Těšit se můžete na velmi rozmanité obsazení. Detailní informace poskytla redakci eXtra.cz TV Nova. Jak to vypadá, o zábavu nebude nouze.


Stejně jako předchozí ročníky i letošní řada se natáčí v Dominikánské republice. Stanou proti sobě dva kmeny Titáni a Lovci. Role moderátora se opět ujal Ondřej Novotný, který slibuje velkou jízdu. Na nový ročník se moc těším, protože mám dojem, že s každou další sezonou se posouvá i kvalita hráčů. Takže pokud se v minulé sezoně poměr skutečně kvalitních hráčů blížil polovině, věřím, že v té aktuální už jich bude nadpoloviční většina, která bude hrát skutečně naplno, a to mi dělá vždycky radost. Myslím, že to bude pěkný mazec,“ řekl.

Rozhovor s moderátorem Ondřejem Novotným o nové řadě Survivoru:


Ornella chce svým dětem ukázat, jaká je lvice

Z celebrit se můžete těšit na Ornellu Koktovou, která se nebojí žádné výzvy a po hlavě šla i do Výměny manželek. Ornella původně začínala jako modelka a hosteska. Jak sama říká, proslavila ji láska. Konkrétně románek s o 36 let starším Josefem Koktou, který byl v té době úspěšný podnikatel a byl ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Právě Josef se musí v současné době v domácnosti pořádně otáčet a zastoupit Ornellu. Influencerka chce ukázat svým potomkům, že jejich máma je pořádná lvice a jen tak něco ji nerozhází.


Zápasům dal na nějakou dobu stopku i Samuel Krištofič, kterého známe pod přezdívkou Pirát. Na konci minulého roku se v Oktagonu blýskl skalpem Karlose „Terminátora“ Vémoly, kterého nemilosrdně knokautoval už v prvním kole. S bijcem se život nemazlil už od dětství. Otec byl alkoholik a matka jeho i sestru vychovávala sama. Na ostrově má v plánu hrát hru na padoucha s tváří medvídka. U ostatních soutěžících chce zabodovat zejména svým smyslem pro humor.

Z ostrova lásky se do Dominikány přemístila Rachel Karnižová, která se společně s Claudem Lhoteckým probojovala až do samotného finále Love Islandu. Rachel je velmi ambiciózní a ví, jak na sebe upoutat pozornost. Doufá, že je schopna velice chytře přizpůsobit své chování tak, aby nakonec dosáhla svého.

Mikýř bude nejvíce postrádat přítelkyni a jezevčíka

Překvapující je i účast oblíbeného influencera Martina Mikysky. Youtubera a komika znají lidé na internetu spíše pod pseudonymem Mikýř. Jeho pořad „Mikýřova úžasná pouť internetem“ kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. Svou účast v soutěži bere jako výzvu, která se neodmítá, a věří, že ve stáří bude vděčný, že si tuto příležitost nenechal ujít. Těší se na sportovní výzvy a s nekomfortem i nepříjemnými situacemi plánuje bojovat humorem. Na ostrově bude nejvíce postrádat svou přítelkyni a jezevčíka.


Diváci se mohou těšit i na oblíbenou herečku Ivanu Jirešovou, kterou proslavila zejména její role v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Je známá svým nadšením pro jógu a zdravý životní styl. Prošla těžkým rozchodem. Se svým expartnerem měla vyhrocené vztahy a čelila nepříjemným útokům. Usmířili se krátce před jeho úmrtím. Herečka věří, že život jí posílá příležitosti, které mají smysl, a takto vnímá i svou účast v soutěži.

Z tanečního parketu si také odskočil Martin Prágr, kterého známe dobře ze StarDance. Je to člověk, který se nikdy nevzdává, a když už se pro něco rozhodne, věnuje maximální úsilí a soustředěnost tomu, aby uspěl. To platí i pro jeho účast v soutěži, kterou bere jako výzvu a hodlá ji využít na 100 %.

Sebastian Navrátil randí s Andreou Bezděkovou

Chybět nebude ani topmodelka Denisa Dvořáková, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. Její život a kariéra je splněným snem mnoha dívek. Denisa rozhodně není křehká a rozmazlená dívka, jak si o ní lidé myslí. Na svou účast v soutěži se pečlivě připravovala. Například se učila, jak rozdělat oheň pomocí křemene.


Výzvu přijal i hudebník Sebastian Navrátil, který v současné době randí s půvabnou Andreou Bezděkovou, jež byla hvězdou loňské řady Survivoru. Účast bere jako výzvu, ve které uplatní svou přirozenou soutěživost, a také jako příležitost vystoupit ze své komfortní zóny. Chce reprezentovat popové zpěváky a dokázat, že i oni jsou drsní a mají na to se popasovat s tak těžkou výzvou.

Ze své komfortní zóny vystoupí i influencerka Yenifer Cao. Objevila se v seriálu Boží mlýny, reality show Zlatá mládež a v roce 2020 také v soutěži Masterchef Česko. Ráda by svou účastí v soutěži lidem a svým blízkým ukázala, že to, jak se prezentuje na sociálních sítích, je jen fasáda a že v životě je nutné překonávat těžké věci, aby člověk dosáhl něčeho výjimečného.

Výzvu přijal i Martin Carev

Dalším hudebníkem v soutěži je Michael Skalický. Michael je třináct let operním pěvcem, navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanován, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala ho především jeho matka. S otcem měl kvůli svému coming outu komplikovaný vztah, ale nyní se snaží spolu vycházet. Svou účastí v soutěži by mu rád dokázal, že není slabý ani zženštilý a že i jako gay může být opravdovým mužem.


Jednou z nejmladších soutěžících je Veronika Saundholzová. Je velice cílevědomá a pro úspěch je schopna udělat téměř cokoli. Pochází z rozvedeného manželství a do loňského roku se starala o svou mladší sestru, která rozvod rodičů těžce nesla. Do Survivoru se neúspěšně hlásila již loni. Od té doby se naplno vrhla do cvičení a zhubla 10 kg. V soutěži hodlá využívat všech svých zbraní, aby získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách.

Svou hru bude moci ukázat i Martin Carev, který v minulosti patřil k našim nejoblíbenějším youtuberům a jeho kanál s názvem Jmenuju se Martin se těšil velké oblibě. V posledních letech se věnoval především cestování po světě a malou roli si střihl i v seriálu Ulice. Martin je velký fanoušek Survivoru, má nastudované všechny řady soutěže včetně zahraničních verzí. Díky extrémním výletům, jež během svých cest podnikl, je připravený na tvrdé podmínky, kterým bude muset na ostrově čelit.

Nejmladší účastnice je Adéla Krejdlová

Nejmladší účastnice je zpěvačka Adéla Krejdlová, které je pouhých 22 let. O účast v Survivoru hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií přelstít, přežít a přehrát. Největším problémem pro ni bude digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.

Na televizních obrazovkách budeme také moci vídat Jakuba Bínu. Jakub je zpěvákem skupiny Skyline, která se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu. Je známý svou extrémní proměnou z party zvířete na trenéra fitness a kulturistiky. Neváhá před ostatními lidmi mluvit otevřeně o svých pocitech a vyjadřovat se k tabuizovaným tématům. Ve svém životě vyhledává nejtěžší výzvy, které by mohl překonat. Do soutěže jde s motivací vyzkoušet si pobyt na ostrově ve společnosti lidí, které vůbec nezná. Je velice upřímný a tvrdý, s ostatními nemá slitování, nerad ustupuje a rozhodně není tím, kdo se nechá umlčet. Má jediný cíl a to dojít až nakonec a vyhrát.

Posledním soutěžícím je hotelový manažer Jack Hamid. Jack je rozvedený a má čtyřletého syna. Tomu by rád ukázal, že jeho táta je hrdina. V Česku žije již 15 let a dlouhá léta se živí jako manažer pětihvězdičkových hotelů. Do Survivoru se přihlásil, aby našel sám sebe a pravé přátele. Miluje pozornost a je schopen udělat cokoli, aby ji získal. Říká o sobě, že je příliš čestný a s každým se rychle skamarádí. Je ale také drama queen a ví, že v ostatních bude budit emoce.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy