Zatímco doteď jsme vás informovali spíš o tom, jak malá princezna Suri plní stránky módních časopisů a stává se módní ikonou, teď tu máme sondu do její duše a malou ukázku z charakteru mladé dědičky Holmes-Cruisovic impéria. Celý svět teď neřeší nic jiného než tuto dívku, která ukázala fotografům prostředníček. Na to, že má malá Suri Cruise pouhých 7 let, dokáže vyvolat rozruch, jakoby jí bylo nejméně o 10 let více. Klobouk dolů.

Suri neomlouvá ani fakt, že se zájmem novinářů a fotografů se musí vyrovnávat už od útlého dětství. Za tu dobu by na to, že je středem pozornosti, mohla naopak být zvyklá. Teď se ale pěkně vybarvila!

Nehodláme z tohoto nevhodného chování vinit malou holčičku. Nehodláme dokonce vinit ani scientologickou církev, i když ta má na vývoj Suri díky jejímu otci jistě nemalý vliv. Tohle je úplně zřejmě chyba ze strany matky Katie, s níž dívka tráví veškerý čas. Ze Suri roste rozmazlený spratek, který si dělá, co chce, ničeho se nebojí a hlavně díky svým rodičům vždy dosáhne toho, co si umane. Bojíme se, s čím přijde příště.