Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Supertrapas rozhádaných NightWork v Talentu: Museli vystoupit, protože nenáviděný Dyk jde na Primu, ale nikdo je neslyšel! Co se stalo?

Zdroj: herminapress.cz

Na včerejší finále show Česko Slovensko má talent nebude v dobrém vzpomínat nevděčný kat dva roky neoficiálně a týden oficiálně rozpadlé kapely NightWork Vojta Dyk (28), který dal před kamarády přednost pokynům své predátorky Táni Vilhelmové (35) a rejži s B-Side Bandem, ale musel ještě absolvovat definitivně poslední vystoupení kapely právě ve finále Talentu, které si oficiálně vyprosil na produkci moderátor Martin Pyco Rausch, zřejmě z vděku za to, jak skupina jeho kamaráda a spoluspíkra Kuby Prachaře vždycky bojovala proti homofobním předsudkům, zatímco na Slovensku, k Rauschově smůle, homosexualitu stále berou jako nemoc, případně rovnou zločin.

Buď jak buď, Dyk jako jedna z pravděpodobných posil Primy a Markízy pro příští ročník Talentu musel absolvovat ještě jedno promlčené setkání s bývalými kamarády, z nichž někteří nebudou mít kvůli němu brzy na chleba, ale protože jsou všichni profíci, dokázali na jevišti předstírat, že si ještě pořád tykají, a co navíc, vystoupili živě, což nebývá v přímých přenosech obvyklé.

Těžko říct, zda potom zaúřadovala karma nebo na JOJce prostě zaspal zvukař, kapelu každopádně slyšeli jen diváci v sále, což navíc nevěděla, a režisér přenosu Jeffo Minařík měl určitě Primě i Dykovi, který okamžitě po natáčení odjel domů, co vysvětlovat!

Nepovedené vystoupení TV Prima škodolibě nechala na svém videokanále, a tak si můžete celou blamáž z úvodu včerejší show vychutnat. S bedničkami nebo sluchátky se netrapte, porucha není na vašem přijímači.

Související články

Další články