Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar plná samic: Farna a Buberníková jedou prsa a boky!

Ewa Farna má sexy křivky jako Virginia Buberníková.
Zdroj: herminapress.cz

Letošní pěvecká soutěž SuperStar kromě další várky talentů oplývá ještě dalším bonusem, angažováním Ewy Farné (19) jako porotkyně a účastí Virginie Buberníkové (18).

Farna, která se ještě před rokem vyhýbala odvážným modelům, letos udělala ze svého těla přednost a konečně se začala víc ukazovat. Pro poslední přenos jí stylisté vybrali halenku s překřížením, která jen decentně zahalovala bříško zpěvačky a naopak nechala vykouknout zajímavou podprsenku s třásněmi, která Ewě vytvořila velmi svůdný dekolt.

Spekulovalo se o tom, jestli Farna náhodou nepodstoupila plastiku, ale nakonec jsme se v eXtra.cz dozvěděli od naší zástupkyně šéfredaktora Agáty Hanychové, že jde o zázračnou podprsenku, kterou si zpěvačka z Polska oblíbila.

Podobným sex-appealem jako Farna oplývá i jedna ze soutěžících, Virginia Buberníková. Servírku z Bratislavy, kterou potajmu přihlásila její kamarádka, oblékli na přímý přenos do obepnutých tmavých minišatů. Stejně jako porotkyně Ewa se i ona může pochlubit plným dekoltem a velmi ženskými boky.

Pánové v porotě a ostatní soutěžící zřejmě mají co dělat, aby z obou holek spustili na chvíli oči.

Související články

Další články