Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

SuperStar: Nevýrazná Debnárová po zásluze končí! Strašlivá rána pro Ewu – další na řadě je asi Pčelár!

Kristína v SuperStar po zásluze skončila.

Šesté finálové kolo SuperStar nepřežila sedmnáctiletá Slovenka Kristína Debnárová, která v neděli zůstala daleko za svým skvělým vystoupením z minulého týdne a navíc opět dost nudila svým výrazem.

„Víš, ty sis nasadila laťku, kterou jsi dnes nepřekonala a ani jsi nemohla asi překonat,“ řekla Kristíně opět předpisově vyprsená porotkyně Ewa Farna (19), která měla výjimečně pravdu, protože písně Family Portrait od Pink a Nová od Dominiky Mirgové byly obě v podání Debnárové nudnější, než je moderování Kateřiny Brožové (45), a to je co říct!

Fanoušci se shodují na Facebooku, že nejslabším článkem zbývající šestice je jednoznačně miláček Ewy Farné Štefan Pčelár (24).

Podle zavedené praxe ale rozhodnou hlavně hlasy teenagerek, které jsou z charismatického chasníka z východu doslova vydřené, a tak možná Ewa bude moci milosrdnou sebevraždu, jedinou možnou pointu Štefanova hořkého konce, ještě o týden odložit.

Mohlo by vás zajímat

Další články