Ahojky miláčkové,

teda musím vám říct, že můj předešlý článek o tom, proč je lepší být blond, spustil vlnu nenávistných komentářů a vzkazů od škaredých brunetek. Komu není rady, tomu není pomoci…

No, nebudu se zabývat cizí hloupostí a raději vám řeknu, co se mi stalo cestou do školy. Je mi z toho zážitku na nic, jen na to pomyslím… Prostě jsem způsobila dopravní nehodu… :-(

Je pravda, že jsem si v autě zpívala, točila video, líčila se, jela nepřiměřenou rychlostí a kontrolovala Facebook, ale byla jsem naprosto soustředěná, takže to byl prostě osud. Nedalo se nic dělat a pod koly jsem ho ucítila, až když se začala vypouštět guma :-( Prostě jsem najela na ježka… No, masakr jak hrom, všude plno krve, byla jsem v šoku a nedokázala skoro vytočit číslo policie.

Naštěstí kluci byli rychlí a okamžitě mi poskytli psychickou podporu. Do školy jsem nedošla, tak se tímto omlouvám všem vyučujícím, ale uznejte, že v tomto případě to fakt nešlo :-( Snad si to přečtou i spolužáci a pro příště si odpustí ty hloupé řeči ohledně mé docházky, toto se může stát každému!!!

Ještě bych chtěla vzkázat policistům, kteří mě od té osudné nehody neustále bombardují zprávami na Facebooku, že na kávu opravdu nejdu!!!!!

Mějte se a dejte pozor na účastníky silničního provozu!

Vaše Dom