Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Suchoň s Koukalovou spolu na Nově. Fušuje mu snad kráska do řemesla?

Petr bude mít s Klárou před kamerami premiéru.
+ Dalších 6 fotografií
Moderátor TV Nova Petr Suchoň (31) se svojí láskou Klárou Koukalovou (33) byli přistiženi na parkovišti na Barrandově, jak kráčejí ruku v ruce do TV Nova. A hned se rozvířily spekulace o tom, že Klára Petra nebyla jenom doprovázet. Co mají ti dva spolu za lubem?

Petr Suchoň bude mít na TV Nova nového parťáka. A bude jím rovnou jeho přítelkyně, tenistka Klára Koukalová. Dlouho se spekulovalo o tom, co se bude na Nově dít, a my už to víme!

Z Novy totiž uniklo, že Klára s Petrem budou společně moderovat Sportovní televizní noviny. A my si myslíme, že tak zahájí začátek Wimbledonu. Pro Kláru to bude první taková zkušenost s moderováním.

„Já se těším strašně moc, ale nervózní nebudu, protože mám vedle sebe toho nejlepšího parťáka,“ řekla Klára. Přece jenom má po boku svého přítele, který je profík a ví, jak to v televizi chodí. Tak jí určitě spoustu věcí vysvětlí a rád jí poradí.

„Já se nebojím vůbec ničeho, protože já znám Kláru jako tenisového experta, kdy často vystupovala v televizi, takže si myslím, že od toho experta ten přestup k tomu moderátorovi už není zase tak daleko. Takže já jí hrozně věřím a jediného, čeho se bojím, je, že bude lepší než já,“ směje se Petr Suchoň.

Tak uvidíme, jak jejich společná premiéra dopadne. Vidět je můžete už dnes večer ve Sportovních novinách na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články