Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Stýská se vám po sympaťákovi Sindibádovi? Takhle vypadá dnes!

Stýská se vám po sympaťákovi Sindibádovi? Takhle vypadá dnes!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Seriál Sindibádova dobrodružství byl svého času hodně populární a velkou zásluhu na tom měl především herecký představitel bájného námořníka. Kde je mu dnes konec? Všechno víme!

Televizním obrazovkám vévodili v devadesátých letech mytologičtí hrdinové Kdo v té době žil a aspoň minimálně vnímal, nebylo snad ani možné, aby neznal Xenu, Hercula nebo Sindibáda. Kde je jim ale dnes konec a jak vypadají?

Na první dvě zmiňované seriálové hvězdy jsme si v minulosti už posvítili a zjistili jsme, že zatímco Lucy Lawless (47) je snad ještě víc sexy než v době, kdy byla nastěhovaná v našich obývácích, Kevin Sorbo (57) nám poněkud sešel a bájného svalovce byste v něm ani lupou nenašli.

O to více jistě potěší pohled na jejich služebně i věkem mladšího kolegu Zena Gesnera (45).

Představitel námořníka Sindibáda má samozřejmě také o pár vrásek a šedin víc, ale sympaťáka, který ukradl srdce nejedné divačky, v něm uvidíte pořád.

Ani Zen už nikdy nezopakoval slávu své populární role a dnes se pouze příležitostně objevuje ve vedlejších filmových úlohách. O to více se mu ale zadařilo v osobním životě a s manželkou Cynthiou vychovává tři syny.

Jeho aktuální fotografie si prohlédněte v naší galerii!

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy