Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Strýc Kate Middleton dal své manželce pěstí! Hádka vznikla kvůli jeho závislosti na kokainu!

Svoji vlastní ženu zvalchoval jak psa.
Zdroj: twitter/archiv
Strýc vévodkyně z Cambridge teď čelí obvinění z napadení. Gary Goldsmith v noci na sobotu brutálně zbil poblíž svého domu manželku, která kvůli svým zraněním musela být hospitalizována. Goldsmith byl později propuštěn na kauci a k soudu půjde 31. října. Goldsmith je bratr matky vévodkyně Kate a britská média už mu přišila nálepku "černá ovce rodiny".

Manželé se podle britských médií vraceli ze soukromého klubu a před domem byla nalezena Julie-Ann Goldsmith s několika zraněními. Podle portálu Daily Mail se pohádali kvůli Goldsmithově závislosti na kokainu!

„Křičel na ni a ona mu dala facku, až mu spadly brýle. Začali s tím, když se pokoušeli odemknout dveře. On se pak otočil a levou pěstí ji zasáhl do obličeje. Ona spadla a narazila hlavou o dlažbu,“ řekl taxikář, který pár přivezl domů.

Celá hádka údajně začala stěžováním, že Julie svého manžela neviděla celý týden, zatímco jemu nechyběla a užíval si drog společně s přáteli. „Myslíš si, že jsem hloupá?“ hádala se na zadní sedačce taxíku. Krátce poté na ni Goldsmith začal křičet, že je to „děvka“!

„Byli hrubí i na mě, chlubili se, že za taxíky dají denně 100 liber (2900 Kč). Dovezl jsem je k domu, vystoupili a on mi zaplatil. Když došli ke dveřím, tak to začalo,“ uvedl taxikář. Julie-Ann Goldsmith byla v nemocnici ošetřena a už ji propustili.

Goldsmith si nynější ženu vzal v roce 2012, ale ženatý byl už před tím. Dokonce třikrát. Není to také jeho první aféra s drogami. Proslýchá se dokonce, že se na veřejnosti kasá svými kontakty s královskou rodinou.

Související články

Další články