Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Striptér Leo Beránek zažaloval bulvár a kritikům řádění vzkazuje: „Nechápu, co jiného v Roxy čekali!“ Neuvěřitelná zpověď!

Leo Beránek při svém standardním příchodu na společenskou akci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Pán Zkázy s nejznámějšími varlaty ve střední Evropě, „zpěvák“ a účinkující reality show Hotel Paradise (pokud nejste příbuzní soutěžících, pravděpodobně jste neviděli jediný díl) se ostře pustil do všech kritiků, kteří se velmi obtížně vyrovnávají s jeho nástupem na scénu, jenž provází divoký repertoár v podobě plivání na lidi, neustálého vystrkování penisu a údajně i několika napadení.

Asi nejdiskutovanější je jeho přebírání ceny Zlatý David, kde opanoval kategorii Nejhorší zpěvák roku a neuváženě si přišel cenu převzít. Poté, co na něj diváci začali pískat a naznačovat mu, jak „si ho váží“, se dostal do ráže a následně řádil jako utržený ze řetězu včetně své nejslavnější kreace.

Sám Beránek se na celý incident dívá svérázně: „Nevím, co asi pořadatelé očekávali od toho, když si mě na takovou akci pozvou? Stojíte v Roxy tváří v tvář proti plnému sálu lidí, kteří si záměrně přijdou z pozvaných hostů dělat srandu (a nikoliv jen tu), během předávání padají ze strany publika vulgarismy a výhrůžky a do toho na vás pohazují drinky. V pořádku, ale jiná reakce nemohla následovat. Já takto vyjadřuji názor na podobné obecenstvo,“ líčí Beránek a vysvětlení má i pro to, proč opakovaně nazýval moderátora „buzerantem“:

„O něm radši nemluvit, člověk bez jakékoliv úcty, od prvních okamžiků, co jsem vylezl na jeviště, si neodpustil silné ponižování a podobně,“ hodnotí mistr úroveň konferenciéra a zajímavý vzkaz má i pro „novinářské mr**y“, jak nazval přítomné žurnalisty: „Podal jsem v pátek trestní oznámení na deník Blesk a portál Super.cz. Tvrdí o incidentu nepravdy, že jsem někoho venku napadl a podobně. Budu požadovat omluvu a možná i odškodnění,“ vzkazuje a při připomenutí vystrčeného penisu, poplivaných lidí od něj i jeho crew, rozbité aparatury a rvačky s vojenským policistou v civilu před podnikem dodává: „Podívejte, já uznávám, že jsem se tam nechoval podle nějaké etikety, ale to v tom sále nikdo. To nebylo publikum, to bylo stádo dobytků,“ uzavírá.

Myslíme si, že o Leovi Beránkovi jsme neslyšeli naposledy.

Související články

Další články