Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Střílet holuby mě donutila produkce, obviňuje Primu holohlavý nepřítel muslimů od Pohlreicha

+ Dalších 5 fotografií
Na holohlavého xenofoba z Prostřena si jistě pamatujete. Erich Szymaniec proslul tím, že nesnáší muslimy a střílí holuby. Dnes ale říká, že to bylo trochu jinak. Že ke střílení ptáků ho donutila produkce.

Byl to jeden z nejkontrover­znějších dílů, který kdy Prima natočila. Vedle Zdeňka Pohlreicha se v kulinářské show objevil další plešoun a děly se věci.

Erich Szymaniec vůbec nezastírá, že má za sebou divokou minulost. Dnes se ale prý už hodně uklidnil, jen nemá rád muslimy.

A také se zdálo, že je to muž, který střílí holuby před svým malým synem. Je to ale pravda?

„Holuby jsem střílel revolverem do hlavy na žádost produkce. Nechal jsem se umluvit. Syn u toho ale nebyl. To takhle sestříhali, aby měli větší sledovanost. Já to viděl až v televizi,“ uvedl Erich pro Blesk.

Pokud je to pravda, tak to nevrhá na tvůrce Prostřena moc dobré světlo. V poslední době produkce do pořadu pozvala najatého herce Karla nebo prostitutku Alici. Ale střílet zvířata na objednávku? To by byla opravdu silná káva.

Mohlo by vás zajímat

Další články