Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strčil Němce jazyk do pusy a ona mu ho ukousla! Imigrant z Pákistánu tvrdí, že se chtěl jen líbat!

Na pivních slavnostech si dávejte pozor na jazyk!
Zdroj: wikipedia.org / archiv
V německém městě Erding se konaly tradiční pivní slavnosti. Zavítala sem také paní (37) se svou sedmnáctiletou dcerou. Na akci si je vyhlédl nadržený Pákistánec, který do Německa přišel jako uprchlík. Prý se chtěl jen líbat. Jenže paní na to neměla náladu a muži ukousla špičku jazyka. O případu informuje německý Bild.

Byla to super zábava a pivo teklo proudem. Takovéhle chlastačky Němci milují a umějí je perfektně zorganizovat.

Bezva den si užily také sedmatřicetiletá paní a její o dvacet let mladší dcera. Když se večer vydaly k zaparkovanému autu, všimly si, že je někdo sleduje.

Muž najednou zaútočil na starší ženu a povalil ji na zem. Dcera šla matce hned na pomoc a začala ji bránit kabelkou.

Jenže útočníkovi, který je původem z Pákistánu, se podařilo šokované ženě vsunout jazyk do pusy. Ta ale cvakla čelistí a špičku jazyka mu uhryzla.

Obě ženy šly na policii nahlásit znásilnění. Kriminalisté měli tentokrát opravdu lehkou práci. Šli se mrknout zpět na festival a zde našli kolabujícího muže bez špičky jazyka.

Krvácel, omdléval, ale vrátil se na slavnosti, že večírek přece ještě nekončí.

Jenže večírek skončil. Muž podle Bildu čeká ve vazební věznici na to, co s ním nyní bude. Němky utrpěly šok, ale nic vážnějšího se jim nestalo.

Související články

Další články