Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Strašlivé! Jade (14) roztrhali psi její kamarádky, majitelka nebude potrestána! Proč?

Jade roztrhali psi
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Mladičká Jade Anderson přijela ke své kamarádce na návštěvu, ale rozhodně by udělala lépe, kdyby zůstala ten den doma. Matka její kamarádky totiž chovala agresivní psy a ti nebohou dívku roztrhali kvůli masu!

Jade zrovna ve chvíli útoku jedla masovou kapsičku, a to vydráždilo zejména amerického buldoka Buddyho, který se na Jade vrhnul a zakousl se jí do krku, k útoku se pak přidal zbytek smečky, všichni z tzv. bojových plemen. Patřili mezi ně bulmastif nebo stafordšírský bulteriér. Jade zemřela na tržné rány a hlavně poranění krku, čtyři psi byli po útoku zastřeleni policií.

Matka její kamarádky Kimberly (16), paní Beverley Concannon, chovala v domě psy nejen pro svou zábavu, vrhy štěňat také nabízela na internetu k prodeji, ale sousedi si často stěžovali na agresivitu psů a podle jejich slov "bylo jen otázkou času, kdy k něčemu takovému dojde". Jade přitom psy znala a nebyla pro ně nová, ale tenhle případ opět otevírá diskuzi ohledně chování bojových plemen.

Co je "bojové plemeno" totiž neví ani zákon, navíc paní Beverley nebude za smrt Jade nijak odpovědná, jelikož psi dívku zabili na jejím pozemku a na to je ruka amerického zákona krátká. Tragédie otřásla nejen rodinou Andersonových, ale i rodinou chovatelky psů. Ta tvrdila, že psi nebyli zvláště agresivní, pouze nesnášeli křik nebo pláč malých dětí. Kvůli tomu nechala několik svých psů vykastrovat, aby nebyli příliš vzteklí.

Paní Beverley chovala svoji bojovou smečku jako své děti a nedala na ně dopustit, psi byli cvičení, ale jak je vidno, k vydráždění jim stačilo jen málo. A přestože Jade Anderson nebyla pro ně nová, zabili ji jen kvůli kusu žvance.

Související články

Další články