Hromadná nehoda v losangeleském Malibu má nepříjemný dopad pro klan Kardashianových, jedním z řidičů byl totiž i Bruce Jenner (65), nevlastní otec Kim Kardashian, který nyní bude prošetřován, zda také nenese vinu na autonehodě.

Jeho černý cadillac narazil zezadu do bílého vozu sousedky Kardashianových, Kim Howe (†69), která na místě zemřela. Bývalý atlet a olympijský vítěz v desetiboji byl prověřen na přítomnost alkoholu v krvi a nyní se bude prošetřovat, zda během jízdy nepsal na mobilu textovky.

Kdo jako první havárii čtyř aut způsobil, to zatím není jasné, ani zda náraz Jennerova auta přímo nezpůsobil smrt jeho sousedky. Nevlastnímu otci Kim se nic nestalo a bez zranění vyvázl, dalších sedm lidí je zraněno, bohužel ale včetně pěti dětí, což je na druhou stranu při pohledu na strašlivou nehodu skoro zázrak, že mrtvých není více.

Bruce Jenner je poslední dobou zase v zájmu tisku, a to proto, že prochází úspěšnou změnou pohlaví a namísto nevlastního otce tak bude mít Kim další nevlastní matku.