Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach ze znásilnění a narážky na anální sex. Co čeká Petra Kramného v kriminále?

Zdroj: profimedia.cz
Petr Kramný do vězení nechce. Pokud skutečně zůstane v kriminále a nepomůže mu ani odvolačka, nečeká ho tam nic hezkého. Zkušení vězni i bachaři mluví o tom, že by ho tam čekalo hotové peklo. Pokud by tam přišel s pověstí muže, který zabil manželku i dceru, čeká ho martyrium.

V současné době Petr Kramný čeká na odvolací soud. Věří, že do kriminálu nakonec nebude muset. Zatím za vraždu Moniky a Klárky dostal ale 28 let. Pomůže mu odvolačka?

Kramný ví, že ve vězení by ho čekalo peklo na zemi. Hromadné znásilňování, bití, lízání bot, to je v takovém ústavu na denním pořádku a děje se to pod tichým souhlasem dozorců.

Informace o tom, co ve vězení můžou očekávat vrahové dětí, poskytl pro deník Blesk recidivista Jaroslav P. (56), který strávil za mřížemi téměř 20 let a dobře ví, že vražda dítěte se tam neodpouští.

„Udělají si z něj děvku, taky se tomu říká fena. Podle toho, kde bude sedět. Budou ho hromadně znásilňovat, čtyři chlapi ho někde v umývárně přidrží a pár dalších se na něm zezadu vystřídá,“ řekl pro Blesk zloděj a násilník.

Podle Jaroslava P. nečekají Kramného žádné pěkné vyhlídky, pokud bude muset opravdu do basy. Bude muset ostatním sloužit, lízat jim boty a jako vrah dítěte se může těšit na pravidelné bití. „S těmito lidmi tam nemá soucit nikdo,“ dosvědčuje recidivista.

A podobného názoru je i bachař Martin, který vídá drsné vězně dnes a denně. "Jednoduché to mít nebude. Mohlo by se stát, že mu budou brát jídlo a další věci. To jako bachaři nemáme šanci uhlídat. Za případné bonzování mu hrozí zbití, případně úraz. Navíc by jím ostatní opovrhovali," řekl Blesku s tím, že největší šikany se Petr Kramný dočká hlavně od doživotně odsouzených vězňů. Ti už totiž nemají co ztratit a podle toho se také k ostatním chovají.

Související články

Další články