Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strach z teroristů! Na palubě letadla v Hurghadě se objevil kouř!

Co se stalo?
Velký strach a paniku zažili cestující na letišti v egyptském letovisku Hurghada. Těsně před tím, než letadlo s britskými turisty vzlétlo, objevil se v kabině kouř. Bylo evakuováno 251 Britů a letadlo muselo být na čtyři hodiny pozdrženo.

Velká panika se rozmohla na palubě letadla, které mířilo do Británie a mělo s ním cestovat 251 Britů. Těsně předtím, než letadlo vzlétlo, tak se v kabině objevil kouř. Letadlo okamžitě zachvátil naprostý zmatek.

Cestující byli převezeni do několika různých hotelů v Hurghadě, kde budou tak dlouho, dokud nebude zajištěno náhradní letadlo. Samozřejmě že se objevily spekulace o teroristickém útoku, ale naštěstí nic takového nebylo potvrzeno.

Zástupci letiště hovoří o tom, že kouř se objevil těsně před startem a měl vycházet z jednoho ze sedadel v zadní části letadla. Cestující si museli vystoupit a let je odložen nejméně o čtyři hodiny. Místní tisk píše, že se prozatím hledá příčina vzniku kouře, ale údajně mělo jít o nějakou poruchu.

O tomto incidentu informoval server idnes.cz s tím, že v Hurghadě prozatím platí mimořádná opatření po pátečních útocích na turisty.

Související články

Další články