Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Strach v Praze: Z nemocnice utekla žena s nebezpečnou a nakažlivou nemocí

Maria Kaleva má tuberkulózu.
Policie od pátku pátrá po ženě, která utekla z Thomayerovy nemocnice v Praze. V nemocnici přitom skončila kvůli nakažlivé tuberkulóze. Nikdo neví, kde teď může být.

Z nemocnice Bulharka Maria Kaleva utekla v pátek. "Pátrání po této bulharsky hovořící ženě stěžuje to, že při hospitalizaci neuvedla žádné kontaktní údaje, tedy ani adresu přechodného nebo trvalého bydliště v ČR,“ cituje pražského policejního mluvčího Tomáše Hulana TN.cz.

Jak dále Hulan uvedl, podle prvotních zjištění se hledaná Bulharka mohla pokusit utéct z České republiky. „Dokud tato domněnka nebude relevantně potvrzena, musíme pracovat s tím, že se stále zdržuje na našem území,“ dodal Hulan.

Jestli jste přišli s hledanou nemocnou ženou do styku, měli byste okamžitě zamířit do nemocnice na vyšetření, protože tuberkulóza je vysoce nakažlivá. A pokud máte o ženě jakékoli informace, kontaktujte policii na 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články