Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Stížnosti na Dlouhovlásku se množí: Lidé se salonem nemají dobré zkušenosti

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
kauza paruky
Redakce eXtra.cz upozornila na případ, kdy salon Dlouhovláska tvrdí, že pomáhá onkologicky nemocným dětem, nicméně se ukázalo, že jde o poněkud ošemetnou záležitost. Naši čtenáři na sebe nenechali dlouho čekat a přišli s vlastními špatnými zkušenostmi s tímto salonem.

Salon Dlouhovláska se soustředí především na prodlužování a výkup vlasů. Rozhodli se, že budou pomáhat dětem, které postihlo nádorové onemocnění. Od dárců vybírají vlasy zdarma a ty by dále měly putovat na výrobu paruk pro nemocné děti. Nicméně malá Zuzanka, která přišla o vlásky, obdržela paruku, která je vyrobená z umělých vláken.

Na případ upozornila redakce eXtra.cz několika reportážemi a na internetu se ihned strhla lavina komentářů. Většina komentujících tvrdí, že o salonu Dlouhovláska neslyšela nikdy nic dobrého. „O salonu Dlouhovláska jsem neslyšela už dřív nic hezkého. V okolí jsme měli paní, která chtěla darovat vlasy a v diskusi přišla řeč i na Dlouhovlásku. Řešilo se, že jsou to podvodníci,“ napsala paní Radka.

Někteří popsali i vlastní zkušenost se salonem. „K nim už nikdy více!!! Arogantní a zlí lidé! Nechala jsem si prodloužit vlasy za 16 000 Kč. Ano, byla jsem naprosto očarována a nepřemýšlela. Po 2 dnech mi prameny začaly vypadávat. Psala jsem, jestli je to normální. Byla jsem ujištěna, že je to běžné. Po dalších 2 dnech už mi vypadlo přes 30 pramínků a chtěla jsem to řešit. Arogantně mě odbyli, a když jsem řekla, že za takové chování chci vrátit zálohu na další termín a už k nim nepřijdu, tak mi ze zálohy na další termín sebrali 500 Kč, zbytek mi vrátili. Když jsem chtěla zpět všechny peníze, tak mi ten její rádoby muž nebo přítel vyhrožoval, že je právník a oháněl se bůhví čím. Vzdala jsem to a po sundání po 3 měsících mi moje kadeřnice musela prameny brát štípačkami (ačkoliv jsem se o vlasy starala) a mně zbyly oči pro pláč a skoro vzadu pleš. Od nich ruce pryč,“ varuje ostatní slečna Tereza.

Podle komentářů to vypadá, že mají lidé se salonem Dlouhovláska jen špatné zkušenosti. Což se ovšem ze stránek Dlouhovlásky nedozvíte, protože salon veškeré nepohodlné, kritické či negativní komentáře ze svého Facebooku velice důkladně maže. Podívejte se do fotogalerie a přečtěte si názory lidí. Máte také zkušenost s Dlouhovláskou? Dejte nám vědět do komentářů.

Dále čtěte:

SLEDUJTE EXTRA.CZ, PŘINESEME ODPOVĚDI.

Máte zkušenosti s darováním vlasů či podobnou charitou a zažili jste při něm nestandardní situace? Kontaktujte nás na redakce@extra.cz.

Související články

Další články