Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Štír miluje úchylný, až nelidský sex! Beran dělá machry, ale nemá techniku a výdrž! Horoskop sexuálních dovedností mnohé nepotěší

Jaké znamení je v posteli nejlepší?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Každé znamení zvěrokruhu je prostě jiné. Každý má v posteli jinou výdrž, techniku i touhy. Třeba lidé ve znamení Štíra jsou hodně perverzní. Lidé ve znamení Ryb mají rádi vlhko. A Berani? To jsou machři, ale skutek utek. Tak jdeme na to.

Lev

Je to král, tak se starej. Lev má kolem sebe rád sexuální slouhy. On je přeci pánem, tak se starej a snaž. Masíruj, hlaď, líbej a lízej. Když budeš šikovný a já budu spokojený, pustím tě o krok dál. Takhle to má Lev. Není to sobec, jen se prostě musíš snažit. Jinak se Lev sebere a půjde si raději do lednice pro tlačenku.

Panna

Panna je upejpavá, drží se vzadu a čeká, co se stane. Potřebuje vedení. Potřebuje učitele, který ji zasvětí do tajů sexu. A když takového učitele najde, tak se učí velmi rychle. Potřebuje otevřít oči, ale pak se nechá přemluvit ke všemu. I k opravdu perverzním hrátkám s močí nebo ve skupině. Prostě když si Pannu vychováte, nudit se nebudete.

Beran

Beran rád dělá machry. Že všechno zná a všechno už viděl. Když se jde na věc, tak se vyplaší. Začne se vymlouvat, že to zase tak úplně nedělal, ale kamarád mu o tom už vyprávěl. Beran je sebejistý, když se mluví. Jakmile jste s Beranem v posteli, je z něj taková vyplašená ovečka.

Štír

Nejperverznější znamení zvěrokruhu. „Nesmím u toho umřít, to je moje jediná podmínka,“ říká jedna hodně slavná Štírka a celý život se podle toho řídí. Najděte si to nejhorší japonské porno, pusťte si k němu zvuk z německého porna a dostanete tak třetinu toho, co Štíři vyvádějí každý den.

Střelec

Je to tzv. kosič. Chodí a kosí všechno, co mu přijde do cesty. Bere prostě všechno, co se hejbe a dýchá. Nejde mu o kvalitu, jde mu o množství. Je to jako s nákupem v Lidlu – nemusí to být top kvalita, ale musíte si toho narvat plný košík. A odpoledne si dojít přidat.

Rak

Morální řešič. Rád by si užil sex na plné pecky, ale pořád řeší. Co na to řeknou sousedi, co na to řekne partnerka, co by na to řekl brácha a co by na to řekla máma… A není orální sex proti hodnotám Evropské unie? A když stříkám partnerce do pusy, nevadí to dětem v Africe, které nemají co jíst… Takové dotazy si Rak pokládá každý den. A je to škoda.

Býk

Když něco chce, tak si to vezme. Když mu někdo odporuje, tak mu ucpe pusu. Má odpor k skupinovému sexu, není to totiž týmový hráč. Chce všechno sám a pro sebe. Když se má podělit, otevírá se mu kudla v kapse. Ukáže vám ráj, ale musíte o tom mlčet. Jste jen jeho. Zapomeňte na to, že bylo nějaké okolí a kamarádi. Teď je tu Býk a vy jste jeho hračka.

Váhy

Váhy věří v lásku. A když ji nemají, tak jsou vyvedené z rovnováhy. Sex si pletou s mazlením. Společnou hypotéku si pletou s pevným romantickým vztahem. Pak přijde zklamání, šok a deziluze. Pak Váhy rezignují. Chlapi pak vyhledávají placené společnice a dámy začnou chodit na masáže a věří, že masér si třeba sáhne. Pokud ale není také zklamaná Váha, tak si nesáhne.

Kozoroh

Nikdo neví, jak to vlastně mají Kozorozi se sexem. Dvacet let se tváří, že sex znají jen z filmů, a pak vám představí milenku a řeknou, že s ní mají tři děti. A že milenku poznali, když chodili vedle do činžáku obhospodařovat tu fešnou sousedku. Když se Kozoroha zeptáte, jak se to vlastně stalo, tak vám řeknou, že to nestojí za řeč.

Ryby

Vodní živel. Musí to téct a čvachtat. A když to nečvachtá, tak to musí aspoň trochu kapat. Jinak je to nuda. A co dře, to nejde. Když nezmáčíte Rybu, tak se Ryba zmáčí sama – dojde si do šuplíku pro vibrátor a ukáže vám, že Ryba nesmí být na suchu. A když to ani pak nepochopíte, tak si najde výživnější rybníček.

Vodnář

Vodnář to má podobně jako Ryby, ale nepřizná to. Je to solitér. Než by vám něco ukazoval a vysvětloval, tak si počká, až odejdete, a pak si udělá hezky sám. Jsou známé případy, kdy sousedi volali na linku 158, že vedle ve vchodu někoho vraždí, prostě hrozně řve. Když pak na místo dorazila hlídka, tak vyšlo najevo, že Vodnář je sám doma a našel si chvíli času sám pro sebe.

Blíženci

Blíženci se rádi druží. Rádi poznávají nové lidi a rádi vyhledávají nové kontakty. Cestou do práce se druží v přeplněné tramvaji, druží se ve frontě na poště a druží se v čekárně u zubaře. Když se takto druží na plovárně, hraničí to s exhibicionismem. Pak se Blíženec může cítit uražen, když ho někdo odpálkuje. Vždyť chtěl jen špetku toho lidského tepla.

Související články

Další články