Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Štiková definitivně odmítla moderovat VyVolené: Dostala prý jinou, neuvěřitelnou nabídku! Kdo jí zaplatí miliony?

Monika Štiková je už teď nazývána „druhým Ferdinandem Peroutkou“, co
teprve až začne psát pro eXtra.cz.

Bloggerka eXtra.cz matka Štiková (40) dnes na svém facebookovém profilu přiznala, že nabídka, kterou jí nedávno učinila Prima ohledně VyVolených, se týkala moderování.

Tak dnes jsem odmítla nabídku od Primy na jednu z moderátorek v pořadu VyVolení. Ale nebojte se, dostala jsem mnohem lepší nabídku, tak se mě nezbavíte… hihi, napsala Monika dnes ráno na svůj profil a naznačila, že jedná s jiným subjektem o lukrativnějším kšeftu.

Štiková se netajila tím, že po Primě chtěla za cokoli s VyVolenými deset milionů korun. V telefonickém rozhovoru nám ráno naznačila, že má nabídku, která má šest nul, a vypadala při tom, že je při smyslech! Jedná Štiková s konkurenční Novou, nebo dostala nabídku od jiného komerčního média?

eXtra ví samozřejmě víc a jen informaci ověříme, pustíme ji do světa a vypadá to, že to bude vážně fičák, jen se nebude odehrávat ve vile VyVolených.

Mohlo by vás zajímat

Další články