Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Steve z Beverly Hills Ian Ziering: V padesáti bude ukazovat své nahé tělo s Chippendales!

Ian Ziering bude brzy součástí týmu slavných Chippendales.
Zdroj: Profimedia.cz

Herec Ian Ziering, který se proslavil rolí Steva v seriálu Beverly Hills 90210, oslaví zanedlouho padesátku. Jeho tělo ale vypadá tak fantasticky, že ho do své show plné zábavy a erotiky angažovali i proslulí Chippendales.

Svalnatí fešáci, kvůli kterým ženy omdlévají, by Zieringa chtěli vzít s sebou na čtyřtýdenní show v Las Vegas. "Herci a umělci nikdy nevědí, jaká bude jejich budoucnost, a když mi Chippendales zavolali, že mě chtějí do jejich show, spadla mi čelist dolů. Ještě když mě nedávno v národní televizi řekli, že jsem tlustý," řekl Ian serveru people.com.

Nedávno herec na svém Twitteru uvedl, že shodil už 5,5 kilo. "Zajímám se o svou kondici a zdraví. Snažím se udržovat ve formě i tancem," uvedl Ziering, který zabodoval v taneční soutěži Dancing with the Stars a po jejím skončení vystupuje se svou taneční partnerkou Cheryl Burke.

Kdo se chystá v červnu do města hazardu, má možnost v jednom z tamních hotelů vidět v show Chippendales i legendárního Steva, jak se před bohatými paničkami svléká do trenek.

Související články

Další články