Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Stehno má větší než pas: Bývalá baletka se chlubí nejširšíma nohama v šoubyznysu!

Muži by zaplatili majlant, aby mohli dát hlavu mezi její obří stehna.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Čtyři roky tvrdé práce v posilovně. 5 dní v týdnu makačka s činkami. A povedlo se. Bývalá baletka Natascha Encinosa má jedno stehno širší než svůj pas a muži z ní šílí.

Kdo by to řekl? Dříve bývala Natascha křehká baletka. Jenomže s tancováním sekla. Tvrdá disciplína jí ale zůstala. V posilovně trávila minimálně dvě hodiny denně, pět dní v týdnu. Teď se chlubí pořádným spodkem a živí se jako modelka.

A to není všechno. Kdyby chtěla, mohla by si vydělávat i trochu bizarnějším způsobem. Denně dostává nabídky od mužů, kteří si přejí, aby jim svými silnými stehny drtila hlavu. To ale Natascha odmítá.

Ke sportu ji přivedly kopačky. Ve 14 letech jí její kluk řekl, že je moc tlustá. A tak na sobě začala pracovat. Zlomené srdce je už dávno v pořádku, ale láska ke sportu zůstala.

„Je mi jedno, když lidé říkají, že na ženu jsem moc svalnatá. Já jsem se svým vzhledem naprosto spokojená,“ brání se mladá modelka.

Související články

Další články