Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

3 nejčastější znaky nevěrníka: Dělá je váš partner? V tom případě máte velký problém!

Zdroj: Profimedia.cz
Máte podezření, že je vám váš partner nevěrný? Pak to velmi rychle zjistíte, aniž byste se ponižovala a někam mu lezla. Jestli dělá tyhle 3 věci, tak si můžete být jistá, že má jinou a z vás dělá pořádnou blbku.

Nevěra vládne dnešnímu světu, a tak jestli máte pocit, že je vám váš partner nevěrný, není nic jednoduššího než této záhadě přijít na kloub. Vykašlete se na zbytečné ponižující lezení do telefonu nebo pronásledování do práce. Jestli váš muž dělá tyhle 3 věci, je to jasné. Má jinou!

1. Mobil stále u sebe

Je jasné, že jestli váš partner dělá manažera, pak určitě mobil z ruky nepustí díky svému povolání. Zaměřte se ovšem na to, na jak zvláštní místa si tohle zařízení bere. Jestli mu dělá jeho elektronický kamarád společnost na záchodě, ve sprše nebo při sekání trávy, pak bude něco špatně.

2. Nečekané odchody

Jednou, dvakrát se to může stát. Kolikrát se vám ale stalo, že jste byli odvoláni na důležitou poradu v 10 hodin večer nebo jste se v pátek odpoledne dozvěděli, že odjíždíte na služební cestu? Zapojte svou intuici a určitě poznáte, co smrdí a co ne.

3. Vše prozradí kapesníky

Vozí váš partner najednou z ničeho nic plné auto papírových kapesníčků? Má jich plné kapsy, tašku na fotbal nebo třeba koš v kanceláři? Slyšela jste někdy o autoerotice nebo rychlovce v práci? Pokud váš milý netrpí chronickou rýmou, odkud mu teda teče?

Související články

Další články