Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Staň se novou českou Supermiss a Miss Motorsport! Budeš v bedně a vyhraješ super ceny. Casting je už v pátek! Kde a v kolik?

Vítězky Supermiss 2012. Zleva: vicemiss Šárka Sokolová, Supermiss 2012 Nikol Petruželová a druhá vicemiss Tereza Jinochová.
Zdroj: supermiss.cz
Předchozí Další

Motorsport Vavřinec pořádá již 7. ročník soutěže pro dívky, které jsou nejenom krásné, ale také něco zajímavého umí, a to Supermiss a Miss Motorsport.

Soutěže, jichž je eXtra.cz mediálním partnerem, jsou určeny pro dívky ve věku od 18 do 30 let. Castingy do soutěží se konají v Praze – v pátek 14. 2. 2014 od 14.00 hodin v hotelu Hilton Prague a v Brně – v sobotu 15. 2. 2014 od 11.00 hodin v hotelu Voroněž, Křížkovského 458/47.

Na casting je nutné mít s sebou společenské šaty, plavky, občanský průkaz a také znát námět své volné disciplíny, popřípadě se může předvést i krátká ukázka.

Přihlášky najdete na stránkách soutěže, ale můžete je vyplnit i na castingu.

Finále se uskuteční od 20.00 hodin dne 10. 3. 2014 v hotelu Hilton Prague.

Dívky se představí se svojí volnou disciplínou, předvedou módní přehlídku, rozhovor s porotci a promenádu v plavkách.

Moderovat bude Jan Čenský, zazpívá Monika Absolonová a v porotě usedne, mimo jiné, zlobivé dítě českého bulváru, šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný (32).

Záznam ze soutěže bude odvysílán na ČT1.

Ceny do soutěže jsou osobní automobil, skútr, horské kolo, zájezdy, věcné ceny a také práce modelky a hostesky. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy