Když do kina přicházel nový film Expendables: Postradatelní 3, nechyběla na premiéře Jackie Stallone (92), jejíž syn Sylvester v něm spolu s partou akčních hvězd hraje. Vzhledem k vysokému věku se jí novináři často ptají na zázračné recepty na dlouhověkost a někteří se spletou a místo dlouhověkosti řeknou krásu.

Jackie Stallone bohužel patří mezi ty oběti plastické chirurgie, které chtěly už před půl stoletím, kdy to ještě nebylo vůbec nutné, vypadat dokonale vyžehleně a vyrobily si závislost na těchto kosmetických procedurách. Na druhou stranu je příjemné, že si ze svého zjevu Jackie dokáže udělat legraci a přiznává, že často padla do rukou špatných chirurgů, kterých je prý v Hollywoodu spousta.

Když si ale odmyslíme obličej, se kterým už zřejmě neudělají nic ani počítačové technologie, má téměř stoletá žena dobrou postavu. Jackie pravidelně cvičí a cpe se špenátem. Za sebou má už tři infarkty a největší bolest utrpěla, když jí před dvěma roky zemřela dcera Toni Ann Filiti (†49), která trpěla rakovinou plic, a pouhých šest týdnů poté tragicky zahynul její vnuk Sage (†36).