Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stál za tragédií ALKOHOL? Šokující zpověď Jakuba Zedníčka (†27) těsně před smrtí!

Co doopravdy způsobilo smrt Jakuba Zedníčka?
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Téměř rok uplynul od smrtelné nehody Jakuba Zedníčka (†27). Příčina jeho smrti přitom dosud nebyla odhalena. Herec se nikdy netajil kladným vztahem k alkoholu. "Chlastat" ho prý naučil slavnější strýc Pavel Zedníček (68). Byl pověstný svými několikadenními novoročními oslavami. A právě během jejich vrcholu, v prvních letošních minutách, tragicky zahynul!

Už je to devět měsíců od nehody Jakuba Zedníčka, který v prvních minutách letošního roku boural na dálnici D1. Pospíchal za milovanou partnerkou Lenkou Janíkovou a dcerkou Mayou, které tak přišly o muže a tatínka.

Doposud přitom nebylo objasněno, proč Zedníček zemřel. Po nárazu do svodidel se mu totiž nic nestalo, z vozu ale vystoupil do vozovky a srazila ho dodávka. Tragédii teď oživil Jan Čenský (57), kamarád Jakubova strýce Pavla Zedníčka. Podle něj to udělal, protože byl v neskutečném šoku – více zde.

Fanoušci se ale ptají, zda nemohlo stát za fatální chybou něco jiného. Zedníček byl totiž známý svými několikadenními novoročními oslavami. Prý začínal už krátce po Štědrém dnu a končil až začátkem ledna. A právě v první lednový den přišel o život.

Jakub Zedníček se pozitivním vztahem k alkoholu nikdy netajil. „Vlastně to šlo tak nějak přirozeně. Pozoroval jsem to jako dítě a nasál to do sebe jako houba. V dospělosti pak jako když najdeš,“ svěřil se serveru tyden.cz předtím, než jeho život vyhasl.

Pravdu však zná jenom milovaný táta a oblíbený herec z brněnského divadla, který už nám ji bohužel říct nemůže.

Související články

Další články