Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stačila jediná věc! Jack z Titaniku umrznout nemusel! Školačky vymyslely, jak ho šlo zachránit

Jack z Titaniku prý zemřel zbytečně!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Leonardo DiCaprio (42) alias Jack se pro Rose vůbec obětovat nemusel! Školačky z australského Adelaide přišly na to, jakým způsobem se mohli zachránit oba dva hrdinové filmu Titanic. Stačila jim k tomu matematika a špetka vynalézavosti!

Mohla Rose pomoct umírajícímu Jackovi? Konečně známe odpověď na otázku, která už 20 let rezonuje mezi diváky filmu Titanic. Kate Winslet (42) alias Rose nebyla bezmocná a Leonarda DiCapria (42) v roli Jacka měla možnost zachránit. Alespoň to tvrdí školačky z australského města Adelaide.

Abigail, Christy a Julia pomocí jednoduché matematické rovnice dokázaly, že Jack vůbec nemusel umrznout. Zamilovaný pár mohl potopení Titaniku přežít společně. Stačilo, aby pod dveře, na nichž ležela Rose, umístili své záchranné vesty. Improvizovaný vor by pak udržel oba dva!

„Pozastavily jsme se už nad faktem, že dveře vůbec byly schopny plout na hladině. To znamená, že kdyby je něco posílilo zespodu, udržely by víc lidí. Dokázaly jsme to matematickou rovnicí, opravdu hodně jsme počítaly,“ řekla jedna z chytrých dívek, Abigail (15), australskému serveru The Advertiser.

Související články

Další články