Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Šprtka ze seriálu Taková moderní rodinka si nechala zmenšit obří prsa! Zažívala kvůli nim peklo!

Z Ariel si dělali zvláště na sociálních sítích lidé legraci.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další fotografie
Většina žen po nich touží, ale pro 17letou herečku Ariel Winter byla prsa velikosti F spíše prokletím. Představitelka Alex Dunphy ze seriálu Taková moderní rodinka se proto rozhodla je zmenšit. Jenže poznáte to vůbec?

Z velikosti F šla totiž pouze na D a na první pohled byste změny hledali marně. Dle dospívající hvězdy jde ale o obrovský rozdíl hlavně po psychické stránce.

„Už tak je těžké být teenagerkou, z které si lidé utahují. No a když se k tomu přidá ještě tohle… Je to prostě příliš. Žijeme v době, kdy je zesměšňováno úplně vše, co děláte. Zvlášť na internetu je to tvrdé. Mohla jsem zveřejnit fotku, která se mi sebevíce líbila, a 500 lidí mi stejně napsalo, jak jsem tlustá a nechutná,“ popisuje smutnou realitu mladá herečka.

Přesto se ale domnívá, že její příběh může inspirovat mnoho mladých dívek.

„Udělala jsem to, abych zlepšila svůj život a zlepšila své zdraví. Nikdy jsem nebyla sama se sebou spokojenější než nyní.“

Ariel má konečně sebevědomí, po kterém vždy toužila, a tak neváhá na veřejnost vyrazit i v pořádně odvážných šatech. Dekolt, který by jí navzdory zmenšení záviděly všechny silikonové „princezny“ českého šoubyznysu, si můžete prohlédnout v galerii.

Související články

Další články