Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Spory celebrit v Survivoru gradují: Po Pazderkové to schytala i Jánová. Proč se jí snaží zbavit?

+ Další 2 fotografie

Napětí v reality show Survivor pomalu, ale jistě vzrůstá a taktizování nabírá na obrátkách. Pozor spoliler. Ve třetím díle, který vyšel v pondělí na Voyo, došlo k několika vyostřeným výměnám názorů ve VIP kmeni mezi Ivou Pazderkovou a Bárou Jánovou, kterým to vře hlavně s Chili a Nikol Čechovou. "Vůbec nezkoušej říkat, jak se cítím," vyjela na Chili Pazderková. Jánové zase dle Nikol chybí sebereflexe. Kdo půjde nakonec z kola ven? To sledujte dnes večer na Nově.

Diváci reality show Survivor se mohou těšit na nečekané zvraty a velmi vyostřené osobní vztahy. V týmu celebrit si nečekaně vjíždí do vlasů dámské osazenstvo. Nikola Čechová s Chili mají mezi sebou silnou alianci, ve které se baví o Ivě Pazderkové jako nevyrovnané osobě, stejně jako Báře Jánové, která je pro další soutěžící dokonce zklamáním.

Kapitáni modrého a červeného týmu měli za úkol rozhodnout, jaké dva hráče si prohodí. Nakonec se shodli, že vymění Ivu Pazderkovou a Johy. Pro obě hráčky byla výměna vysvobozením, protože se ve svém původním kmeni zkrátka nebraly za rovnocenné hráčky a na třetí kmenové radě to bylo znát.

Pazderková napomenula Chili

"Je mi v novém kmeni skvěle, nemyslím si, že jsem byla nejslabším článkem, to možná pouze během her. Mám kolem sebe nový a silný kmen, ve kterém jsem spokojená," řekla Pazderková, kterou si přála z kmene vyměnit Nikol Čechová, ale také Chili, které herečku považují za psychicky labilní. "Strategii, kterou tady mám, mám i v běžném životě. Držím se kolem lidí, kterým mohu důvěřovat a zatím to funguje. Chápu, že se Iva může cítit zahořkle," větu jí ale Iva nenechala dokončit bez varování.

"Vůbec nezkoušej říkat, jak se já cítím, to vím já. Mě tohle jen rozesmívá, je to absurdní," vrátila kuchařce herečka. Chili si ale za svým názorem pevně stojí. "Nesoudím jen podle tvých slov, ale emocí a reakcí, než jsi byla vyměněná. Koukám na tvoje činy, na to, podle čeho soudíme a děláme pak rozhodnutí, které udělal i kapitán Tomáš Zástěra. Nechci, aby sis to brala moc osobně."

Hořký návrat Báry Jánové

Do hry se vrátili i hráči, kteří byli nějakou dobu v izolaci a zejména herečka Bára Jánová pocítila, že je něco jinak. Na návrat se těšila, avšak přišla hořká realita. "Ze začátku to bylo nadšení, pak jsem si všimla, co se stalo, a bylo to pro mě dost hořké. S Ivou jsme tušily, že budeme adepty na vyřazení a těžko říct proč. Zejména u Chili a Nikol jsem cítila dost zásadní odstup, pak i z Toma a Veroniky Havlik," která se v Báře velmi zklamala.

"Bára řekla, že jsem byla předtím v pohodě, pak pocítila můj odstup, což je pravda. Nejdřív jsem si myslela, že je vše v pořádku, ale strašně jsem se zklamala v Bářině chování. Bylo víc situací, které jsem si v izolaci srovnala a není to ten člověk, kterým jsem si myslela, že je. Velmi jsem se v ní zklamala a držím si odstup."

Sama Bára Jánová neměla vůbec ponětí, v čem mohla Veroniku zklamat. "Jsem beze slov a bez dechu," řekla herečka, která nesedla ani Zástěrovi. "Bojím se lidí, kteří mají střídavé nálady a nikdy nevíš, kdy přijde dobrá nebo ta špatná," s jeho názorem souhlasí i Nikol Čechová. "V celém kmeni jsi mi od začátku nejdál a po tvých slovech během kmenové rady mě napadá jediné slovo, a to je sebereflexe," dodala bývalá moderátorka Snídaně s Novou.

Herečky se zastal snad jen Matěj Paprčiak, který si myslí, že soutěžící zkrátka začínají taktizovat. "Možná jsou v tom spíše nějaké taktické úmysly. Tyhle intriky mi ale nejsou blízké a mrzí mě, co se děje."

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy