Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sportovní svět pláče: Do hokejového nebe odešel bývalý reprezentant Marek Svatoš (†34). Manželka ho našla doma mrtvého

Marku Svatošovi bylo pouhých 34 let.
Zdroj: twitter.com/profimedia.cz
Smutná zpráva zasáhla hokejové fanoušky. V sobotu v Denveru zemřel někdejší slovenský hokejový reprezentant Marek Svatoš. Jeho manželka Diana ho našla doma mrtvého. Příčina úmrtí zatím není známá. Bylo mu pouhých 34 let.

Ve věku 34 let zemřel v sobotu v Denveru bývalý slovenský hokejový reprezentant Marek Svatoš. Informoval o tom portál avalanche.com a slovenská média s odkazem na stránku fanklubu Colorada Avalanche. Právě tam útočník Svatoš odehrál velkou část kariéry.

Zatím není jasné, proč Svatoš zemřel. Podle webu hokej.cz našla hokejistu právě jeho manželka, jenže už bylo pozdě. Zůstaly po něm 2 děti.

Svatoš patřil jednu dobu mezi nejlepší útočníky našich východních sousedů. V NHL střílel za Colorado, Nashville a Ottawu. Statistici zámořské NHL mu celkově napočítali 344 utkání, 100 gólů a 172 bodů. V roce 2006 se dokonce zúčastnil olympijského turnaje v Turíně.

Po návratu do Evropy nastupoval také za Omsk, Slovan Bratislava a Košice, ze kterých pocházel. V roce 2013/2014 spolu se sezónou ukončil i kariéru a s manželkou Dianou se usadil v Denveru.

Související články

Další články