Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sportovci jsou v šoku, čeká je měsíc ve špíně a bakteriích: Rio je absolutně nepřipraveno na OH, podívejte se na šokující fotografie z dějiště!

V tomhle že mají sportovat ti nejlepší?
Zdroj: Profimedia.cz Twitter.com
+ Další 2 fotografie
LOH v brazilském Riu jsou za dveřmi. Přípravy by měly vrcholit, ladit by se měly maximálně poslední detaily. Jenže tomu tak není. Všude je špína, bakterie a čas se krátí. Sportovci si stěžují, ale moc toho nezmůžou. Organizace her je snad nejhorší v historii!

Kdo do Ria neodletí, nakonec možná udělá nejlépe. V brazilské metropoli totiž není na příjezd atletických hvězd nic připraveno. Všude jsou špína, bakterie a chaos. První skupiny sportovců už jsou v dějišti a nestačí se divit.

Australští atleti si stěžují na naprosto nepřipravené ubytování, špinavé pokoje. Město samo o sobě je pak rájem pro bakterie a s tím spojené nebezpečné nemoci. Je jasné, že si sportovci kromě viru zika mohou z Ria přivést i další suvenýr, o který ale určitě nestojí.

„Museli jsme se stěhovat z olympijské vesnice. Není bezpečná a je absolutně nepřipravená. Musíme žít v přilehlých hotelech,“ uvedla Kitty Chiller, která je šéfkou celého týmu. „Pokusili jsme se udělat zátěžový test. Pustili jsme kohoutky současně v několika bytech. Došlo ke zkratu v elektřině a silnému zápachu plynu,“ dodala šokující informace.

Dá se očekávat, že se LOH nezúčastní další sportovci. Po tom, co vyplouvá na povrch, se jim bohužel nelze moc divit. První hry v Jižní Americe tak mohou skončit naprostým fiaskem. Selhává totiž naprosto vše.

Související články

Další články