Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Sporťačka už našla chlapa! Plážová volejbalistka Bára Hermannová se pochlubila sexy zajíčkem

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Populární a úspěšná volejbalistka Barbora Hermannová se pochlubila novým chlapem. Respektive její chlap se pochlubil jí. Plavec Jan Micka na svém Instagramu uveřejnil jejich společnou fotku z výletu na kolech. A podle všeho jsou spolu tihle dva už od loňské olympiády v Riu.

Tihle dva jsou spolu už nějakou dobu, spekulace potvrdil Micka Blesku.cz. Je to vlastně ideální vztah, neboť oba sportovci mají většinou svůj program a podle Micky se vidí pouze jednou za měsíc na tři dny.

Jak tedy jejich vztah může vůbec fungovat? „Soustředím se na plavání, pro ni je prioritní beach. Oba máme cíle, olympijské hry v Tokiu, podřizujeme tomu všechno. Sportovci to mají dané, že je to náročnější. Je dobré, že se nevidíme každý den, že si nelezeme na nervy,“ vyjádřil se plavec.

Micka tráví většinu času v Itálii, kde probíhá jeho příprava Bára zase jezdí po světě se svou týmovou partnerkou Markétou Slukovou. Jestli se povyražení jednou za měsíc dá nazývat plnohodnotným vztahem, je otázkou, ale hlavně že to oběma vyhovuje.

Související články

Další články