Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Spolkni tyhle tablety a sleduj, jak krásná jsou tvoje střeva! Provokace roku fascinuje Prahu!

Audiopills vám udělají v břiše takovou party, na kterou nezapomenete
už nikdy.
+ Další 4 fotografie
Tyhle dvě kapsle na obrázku vymyslel výtvarník, který si říká Jan Poope. Když je spolknete, rozjede se vám ve střevech brutální technoparty, která vám bude trhat konečník. Do 24. ledna máte možnost poznat svoje střeva jinak, jen to chce zajít na jednu hodně šokující výstavu.

V Praze v bývalém ČKD probíhá až do neděle 24. ledna nejočekávanější výstava roku. Výtvarník Jan Poope (vlastním jménem Jan Strmiska) se pustil do odvážného konceptuálního projektu Prolapse of Love.

O čem výstava je? Jan Poope hledá smysl života tam, kde všichni ostatní vidí jen hov*o. Jan Poope se vydal prozkoumat anální otvor a chce dokázat, že i ze střeva se dá vytěžit krása.

Rektální prolaps, poetičtěji rosebudding, je specifická sexuální praktika, většinou následující po análním sexu, kdy je svěrač uvolněný. Žena si rukama roztáhne zadek, zatlačí a na několik vteřin vytlačí ven kousek rekta. Fenomén doby.

Jan Poope provokuje, pobuřuje a hlavně přináší inovátorské postupy tam, kam se jiní umělci bojí vstoupit. Poope do této oblasti nenakukuje, on tam přímo vtrhnul.

A protože nás v redakci eXtra.cz zajímají všichni lidé, kteří nestojí jako nudné nuly někde u zdi, rozhodli jsme se, že na výstavu plnou střev a análních děr zavítáme.

Ve čtvrtek se můžete těšit na to, jaký výstava zanechá dojem v redaktorech eXtra.cz.

Pokud se chcete ještě více navnadit, tak si přečtěte poutavý článek šéfredaktora webu g.cz Pavla Vondráčka – najdete ho ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články