Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Společnice Justina Biebera se proslavily už i ve světě! Holky, dokázaly jste to! Jak se k celé situaci vyjádří sám Justin?

Slavné už i za oceánem! Holky to dokázaly.
Zdroj: archiv
+ Dalších 53 fotografií
Při Justinově dvoudenní návštěvě Prahy bylo vybráno šest děvčat, které mu dělaly po večerech společnost. Informace o tom, jak moc se Justin v Praze s děvčaty bavil, se rozletěla do světa. Britský Daily Mail se rozhodl, že o jeho radovánkách informuje svět!

Tak a je to tady, děvčata! Už jste slavné i v zahraničí. Daily Mail dnes uveřejnil zprávu o tom, že si Justin Bieber objednal dívky, které by ho zabavily během jeho pobytu v Praze. No, jak se říká, holky z Česka jsou holky z Česka. Není divu, že jsou v zahraničí tak populární.

V článku si můžete prohlédnout fotky Denisy , která nejspíš zaujala světová média nejvíce. Je vidět, že pořád frčí blondýnky. Také se můžete podívat na oříškové video Karolíny z nedělního setkání. Absurdita vyhledávání dívek na sociálních sítích zřejmě nikoho nešokovala a všichni jsou rádi, že se Justin bavil a nezůstal po dvě noci sám. My přesto považujeme tento úkaz za pekelný bizár. Oceňujeme však schopnosti českých agentur ve shánění děvčat jako nadprůměrné a velmi rychlé. No jak se říká, kdo dřív přijde…

Naše rozverné dívky se tedy o svou budoucnost již nemusí bát. Dobyly svět!!. Zahraniční média právě vyzvala mluvčí Justina Biebera, aby se k celé situaci vyjádřili! Promluví Justin o žhavé noci v Praze? Odhalí nám jméno dívky, která s ním zůstala až do rána?

Související články

Další články