Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

ŠPINAVÁ Výměna manželek: Znechucená Monika poslala Lucii DRSNÝ VZKAZ!

+ Dalších 19 fotografií
ale fuj
Včerejší Výměna manželek byla snad jednou z “nejšpinavějších” vůbec. Na to, co maminka Monika viděla po příjezdu do náhradní rodiny, bude chtít asi co nejdříve zapomenout. Ještě předtím ale poslala druhé manželce Lucii drsný vzkaz.

Na jednu stranu přinesla Výměna manželek Moniky a Lucie, kýžené ovoce, na druhé straně se Monika domů vracela s rozčarovanými pocity. Nejvíce jí vadilo, v jakých podmínkách musí její náhradní dcerka žít. “Bylo mi líto té malé, v čem ona žila, že měla v hračkách myší bobky,” uvedla Monika televizi Nova po natáčení. Proto také měla směrem k druhé rodině jasný vzkaz: “Já bych jim vzkázala, aby si uvědomili, co mají doma, a že ta holka nemůže žít ve špíně.

Něco si uvědomil i Moničin přítel Jakub, na kterém Monice nejvíce vadilo, že jí s ničím nepomáhá a že se k ní nechová s úctou. Po deseti dnech s Lucií si ale Jakub začal Moniky opravdu vážit. “Docela mě to naučilo si přítelkyně vážit a pomáhat jí, aby na vše nebyla sama, přiznal po Výměně Jakub.

Za pravdu televizi Nova dala i Monika, která přiznala, že se chování Jakuba opravdu změnilo k lepšímu. “Chvíli mu to trvalo, ale pak mi začal se vším pomáhat,” pochvaluje si Monika.

A tak, i když byla poslední Výměna plná extrémů a špíny, přeci jen přinesla do mladé rodiny vytouženou harmonii.

Mohlo by vás zajímat

Další články