Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Spiknutí proti tancující krásce Kuchařové: Celý svět jí lže, že je dobrá herečka! Podívejte na její „strhující výkon“ v novém klipu Chinaski.

Modelka Taťána Kuchařová (26) už si jednou vyzkoušela, jaké je stát před kamerou. Se svým partnerem Ondřejem Brzobohatým (30) si zahrála v seriálu Gympl a z jejího výkonu veřejnost nebyla příliš nadšená a Táňa to zejména na internetových fórech pěkně slízla.

Teď ale přišla další šance – Do svého nového klipu k písni Hlavolam ji angažovala kapela Chinaski.

Klip se natáčel z části v Anglii a z části v Praze přímo v bytě Ondřeje Brzobohatého, takže na natáčení měla média absolutní stopku, na rozdíl od přítelkyně pana domácího. Chinaski stejně jako většina kapel ví, že do videoklipů patří hezké holky, které celkový dojem víc zatraktivní. Herecké umění Taťány je ale často strnulé a modelka příliš tlačí na pilu. V zahraničí by ji za takový výkon „odměnili“ Zlatou malinou, což je ocenění za nejhorší herecké počiny. Držitelkami jsou třeba Madonna a Sandra Bullock.

Na druhou stranu Kuchařová dokázala, že je obrovsky talentovaná na tanec. Její vystoupení ve StarDance se dalo směle přirovnat k profesionálním výkonům, což porota často zmiňovala, přesto ale místo Kuchařové zvítězila Anna Polívková (34).

Související články

Další články