Na začátku byla sázka fotografa Filipa Matušinského s majitelem Playboye, že dokáže i ze stokilové holky, jako je Charlotte Štiková (19), udělat playmate. Že k tomu nepotřebuje jen sexy tělo, jako třeba u Evy Perkausové (21), které pomáhal na cestě do šoubyznysu, ale že za tím bude stát obrovská snaha se sebou něco udělat a předělat těžkotonážní holku na sexy modelku z titulní strany.

Mladá Štika se jen tak nezdá. Nejenže navštěvuje estetický salon, kde jí pomáhají odbourávat tuky, ale do úmoru dře ve fitku, kde si ji vzala na paškál osobní trenérka. A že je co shazovat. Středoškolačka se totiž pořádně zaoblila tukem. „Nechlubí se“ se jen naditými vnadami, ale i tukem kolem břicha, nohou, i ruce má jak pořádná machna.

Naštěstí dostala motivaci, která se neodmítá, a uvědomila si, že i kdyby neměla fotit pro Playboy, tak zhubnout alespoň kvůli svému zdraví by měla. Máme pro vás fotky, jak se snaží shodit přebytečné špeky a získat vysněnou postavu, která ozdobí Playboy.

Jestli se jí to povede, o tom vás budeme i nadále informovat. Teď se podívejte na fotky, kde Charlotte pořádně funí a lidově řečeno se potí jak prase.