Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Kozoroh si užije s kolegou z práce, Váhy vysadí antikoncepci

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Novoluní
Toto emočně náročné novoluní, které nastane v pondělí 4. února, je důležité pro osoby narozené ve Vodnáři a nejen pro ně. Očekávejte neočekávané v pracovní rovině. Saturn spojil své síly s Plutem a sestupným uzlem v Kozorohu. Tento týden se budou dít zásadní osudové situace. Co přinese Luna ve Vodnáři jednotlivým znamením? ČTĚTE VE SPECIÁLNÍM TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Novoluní vám nabídne možnost nového přátelství. Berani by měli chodit do společnosti a mezi lidi, jelikož mohou potkat důležitou osobu pro jejich budoucnost. Novoluní je nasměruje ke splnění snů a dostanou se do společnosti, do které touží zapadnout a patřit. Jak to budete mít v ložnici? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býkům otevírá novoluní cestu ke kariéře, pracovního postupu. Býci toužící po nové práci, ji dostanou. Potíže s vaší polovičkou budou gradovat. Ani jeden nechcete ustoupit. Měli byste zvolit kompromis. Zkuste být empatičtí, velmi vám to usnadní jednání s lidmi. Zjeví se vám někdo z minulosti. Kdo to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Novoluní přináší cestu do ciziny, nebo napojení na zahraničí. V pracovních povinnostech budete mít trochu větší chaos, ale vy si s ním nakonec velmi dobře poradíte. Nic neberete momentálně vážně, prostě si jen užíváte všeho, co život nabízí. Což vám jenom prospěje. Blížence čeká šance na lásku. Kdo se jim připlete do cesty? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Neustále se bojíte o peníze, ale to vám nepomůže. Naučte se s nimi raději lépe hospodařit. O novoluní, Raci dostanou příležitost k lepšímu výdělku. Mohou výhodně prodat, koupit či získat hypotéku. Nenechte se od partnera tyranizovat. Jste velká osobnost a ten druhý by s tím mohl mít problémy. Jak to bude se sexem? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvům přinese Luna ve Vodnáři nové vztahové možnosti. Lvi budou podepisovat, psát a telefonovat. Novoluní otevírá cestu k novým smlouvám a dohodám. Pracovním vztahům a nastavení nových pravidel se spolupracovníky. Mohou si zvýšit své výdělky. Lvíčci budou vyzařovat sexappeal. Hrozí i početí mimča? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pannám přinese Měsíc nové spolupracovníky a novou práci. Budete muset splnit to, co jste slíbili udělat začátkem roku 2019. Čeká vás mnoho práce. Panny začnou o sebe více pečovat. Zdraví je o novoluní důležité téma, zejména trávení a střeva. Hvězdy doporučují očistnou kůru. Dilema budete řešit i v partnerské sféře. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Panně přinese novoluní nové partnerství. Ti, kteří chtějí potomky, mají ideální dobu pro početí dítěte. Panny budou mít chuť něco vytvářet, prezentovat se, vrhnout se do společnosti, milostných dobrodružství, či plození. Čeká vás seznámení se s důležitou osobou i cestování. Novoluní je výborným obdobím na jakékoli cesty. Je to velmi plodné období, kterého je třeba využít. Je čas vysadit antikoncepci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pro Štíra jsou nachystány nové možnosti související s bydlením a pracovním zázemím. Milí Štíři, nyní by se měly vysvětlit různé nejasnosti a problémy ve vašem životě. Motto Novoluní pro Štíry zní: Uzemnit se a usadit. Vytvořit pevné základy k budování nového života. Co vám bude hrozit? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Milí Střelci, možná již tušíte, že máte před sebou dalekou cestu. Může být soukromá i pracovní nebo také životní, na které máte hledat sami sebe. Střelce čeká o Novoluní aktivita spojená s cestováním. Pozor, na očích máte obrovské růžové brýle a svého partnera nejste schopni vidět takového, jaký opravdu je. Co si musíte nyní dopřát? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorozi, budete muset řešit otázku financí. Jak vydělat nebo získat peníze. Můžete dostat přidáno, záleží to jen a jen na vás. Začnete se zabývat svou hodnotou, měli byste prozkoumat svůj vztah k životním zdrojům. Nebude to jednoduché, ale vy to vše přivedete ke zdárnému konci. Věnujte se se svým protějškem různorodým sportovním aktivitám, vhodný je třeba způsob adrenalinový. Kdo vám dá nečekanou nabídku na sex? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Toto novoluní je nejdůležitější období roku 2019, kdy Vodnáři zrealizují své nápady a projekty, otevře se cesta za úspěchem. Začínají novou životní kapitolu. Láska vás bude nyní provázet na každém kroku. Stačí ji jen očekávat a věřit, že přijde právě k vám. Vodnáři by měli využít Měsíce ve svém znamení a chodit do společnosti. Mezi přátele. Mají zaktivované své cíle a přání, která se do roka a do dne splní. Nyní je čas učinit správná rozhodnutí a udělat něco pro budoucnost. Co vás čeká v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Novoluní otevírá Rybám rekapitulaci minulého roku. Popřemýšlí, jak se budou dál ubírat životem. V této době je dobré se stáhnout stranou, rozjímat a přemýšlet o samotě. Momentálně vám není přáno a do života vám vstoupí partneři, kterým byste se měli vyhnout. Co se musíte nyní naučit? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články