Hvězda posledních VyVolených a dřívější spolupracovnice eXtra, pražská pařmenka Nikol Trojanová (24) už má termín svatby.

Asi nejerotičtější postava primácké reality show otočila svůj život o 180 stupňů, buduje si novou pověst i kariéru a na konci července se z ní stane paní Vojtěchová.

S úspěšným modelem se Trojanová zasnoubila jen pár měsíců po seznámení, které proběhlo o loňských Vánocích. Se svatbou si ale dává na čas. Zřejmě chce dokončit totální přestavbu svého pracovního i osobního života, kterou započaly právě zásnuby.

Trojanová se rozhodla dále si nebudovat image barové poběhlice, přerušila svůj mejdanový blog na eXtra a začala se za pomoci matky, která vede golfový časopis, pohybovat právě okolo tohoto sportu, nejčastěji jako moderátorka a modelka.

„Svatbu si chystám sama, mezi prací si na to vždycky najdu čas, aktuálně má ale přednost práce, přes sezonu jde hlavně o moderování golfových eventů, mimo sezonu večírků. Ale není to jen o mně, dost vytížený je i Daniel. Oběma se nám líbí termín na konci července, tak snad to všechno dopadne,“ říká ještě donedávna nespoutaná dračice, která neváhala z marketingových důvodů dokonce naoko chodit se Sámerem Issou.

S Vojtěchem je to ale zjevně jiná. Sympatický model, který se prosazuje v zahraničí a díky fashion weekům v Paříži a Milánu má za sebou asi nejlepší rok své dosavadní kariéry.

Trojanovou si zřejmě vezme v Popovičkách, ano, správně, v golfovém areálu, kde pár jednak určitě dostane slevu, a potom, osvědčené místo už před nimi pro svůj velký den zvolilo více celebrit.

Jedna z mála věcí okolo veselky, kterou se diva nechystá barterovat, jsou šaty, o které se má postarat zatím nejmenovaný slovenský návrhář.

Začíná to vypadat, že Nikol už nikdy nebude jako dřív a nejen že ji bude držet zkrátka maminka tak jako doposud, ale brzy se zřejmě přidá i manžel.

.