Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Spanking terapie: Podívejte se, jak moc je prospěšné, když si necháte naplácat!

Naplácání má spoustu blahodárných účinků na vaši psychiku!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Že jste ještě nikdy neslyšeli o spanking terapii? Tak to nemáte ani nejmenší ponětí, o co přicházíte. Takové lehčí plácání se totiž bude líbit nejen vašemu partnerovi, ale s největší pravděpodobností i vám. Bolest, která se změní v rozkoš má totiž jisté blahodárné účinky.

Sadomasochismus se až do osmdesátých let v Americe léčil jako psychická porucha. Dokud se ovšem neprokázalo, že zhruba 36 procent populace se během sexu nechává svazovat. Se spankingem je to dost podobné.

Když si užíváte sex a pociťujete silnou rozkoš, váš mozek zaplaví dopamin. Vědecké studie však dokazují, že od bolesti k potěšení není až tak daleko, jak si myslíme. Samotný spanking ve vás vyvolá vzrušení a probudí smysly. Navyšuje hladinu endorfinů, adrenalinu a oxytocinu v těle. Co víc, když si od partnera necháte naplácat, zvyšuje to intimitu a důvěru ve vztahu.

Lidé se často na podobné praktiky dívají jako na něco naprosto zvrhlého a nedůstojného. Pokud jste začátečník nebo jste nikdy nic podobného nevyzkoušeli, není úplně nutné, aby vás partner na dva dny přivázal k topení a v pravidelných intervalech vás bičoval různou výzbrojí. Lehké poplácání v sexy spodním prádle jako předehra ovšem může pěkně zpestřit sexuální život, obzvlášť pokud v poslední době strádá.

Nejenže tato praktika změní v mozku bolest na dopamin, ale podle Psychology Today jde i o hru na sílu. Pro většinu je naprostým vrcholem to, že se plně oddají někomu jinému. Jste vzrušeni už jen z pocitu, že ten druhý rozhoduje o tom, co ucítíte, uslyšíte, ochutnáte. Hra na sílu je jedním z nejlepších úniků z každodenních rolí a stereotypů.

V neposlední řadě bychom neměli zapomenout, že tyto metody mají terapeutické účinky. Dojde k uvolnění stresu a lidově řečeno, člověk přijde na jiné myšlenky. Někteří odborníci dokonce tvrdí, že tato metoda může sloužit k vyrovnání se s traumaty. Po absolvování pacienti hovoří o pocitech naprostého uvolnění, úlevy až znovuzrození. Myslete na to, až se příště budete v práci stresovat kvůli maličkostem.

Související články

Další články